• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online'ı Tozlu Raflara Kaldırmanın Zamanı Geldi.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan P42S
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

P42S

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Şub 2016
Puanı
28
Silkroad'dan kurtulmanın zamanı geldi artık :D

Denizde yüzebilir olta ile balık dahi tutabilirsiniz :lve:

Bana Blade&Soul'u anımsattı bir an ve böyle oyunlara bayılıyorum. Avrupa'ya açık mı oyun?

ArcheAge de de vardı bunlar ama ne oldu, yine tutmadı :)

Moonlight Blade de fantastik uzakdoğu kültürünü çok güzel işlemişler oyunda, silkroadın yerine geçebilecek bir oyun bence.

- - - Güncellendi - - -

Bana Blade&Soul'u anımsattı bir an ve böyle oyunlara bayılıyorum. Avrupa'ya açık mı oyun?

Avrupa'ya açık değil henüz, birkaç ay içinde açılması bekleniyormuş. buradan takip edebilirsin gelişmeleri
https://www.facebook.com/Moonlight.Blade.Online.TR

Silkroad'u bitiremeyeceksiniz :D :D En azından bu tarz oyunlarla

Uzun zaman önce bıraktım silkroad oynamayı taa ki düne kadar BlackPearl konusunu görene kadar açıldığında dönmeyi düşünüyorum silkroadı kolay kolay yeni yetme oyunlar bitiremez kanımca.

SilkRoad artık eskidi. Bu tür oyunlarla SilkRoad'u kıyasladığımız zaman SilkRoad yanında tam anlamıyla hiç bir şey kalıyor. Karakter geliştirme, oyun içi etkinlikler, görevler, yaratıklar, haritalar, yetenekler, sınıflar, efektler vs. çok cezbedici.

SilkRoad'a baktığımız zaman neyi var? PvP, Guild savaşı, FGW, CTF, Kervan... Haritaların küçüklüğünden, efektlerin bu kadar gelişmemiş olmasından, yaratıkların klasikliğinden falan bahsetmiyorum bile. Tamam kabul SilkRoad'un eski MMORPG oyunlarına göre çok gelişmiş grafikleri ve etkinlikleri mevcut fakat 2017 dünyasında artık eskidi.

Her şeyin bir sonu olduğu gibi SilkRoad'un da sonu gelecek ve bu son oldukça yakın görünüyor. Zirveyi görürsün, zirveden en dibe doğru düşersin ve yerini başkası alır. Bu işin temel prensibi bu şekilde işler. Bu oyunu dört gözle bekliyorum.

Sizi bilmem de, Silkroad'dan sonra hiç bir oyundan zevk alamayan birisi olarak beni cezbetti açıkçası. Baksana şu pvp'de ki aksiyona fena bir şey :lve:

[/CENTER]

:D Bu oyundan en fazla silkroad afişleri için görüntüler çıkar :D

Oyun cok hoş gozukuyor ama gel gelelim grafige grafik yine metin2 tarzı :) Oyunda dil olarak türkçe veya ingilizce yok videolarda gördügüm kadarıyla ama kısa ve net : Silkroad'ın yerini hic bir oyun tutmaz ,tutar ama joymax yapması lazım o oyunu :)

Sizi bilmem de, Silkroad'dan sonra hiç bir oyundan zevk alamayan birisi olarak beni cezbetti açıkçası. Baksana şu pvp'de ki aksiyona fena bir şey :lve:

[/CENTER]
silkroad'da da pvp sistemi iyi değildi zaten, zamanına göre bile çok iyi değildi, şimdi kıyaslanamaz bile yeni mmorpglerle. ama oyunun çeken başka bir havası var, yıllardır bulamadım ne :D

silkroad'da da pvp sistemi iyi değildi zaten, zamanına göre bile çok iyi değildi, şimdi kıyaslanamaz bile yeni mmorpglerle. ama oyunun çeken başka bir havası var, yıllardır bulamadım ne :D

İşte sorun da o ya. Ne olduğu bilinmeyen birşey bizi çekiyor. O kadar AAA yapım oyun var, yok bilmemne edition yok bilmemne DLC, fiyatlara baksan 200TL+, hiçbiri Silkroad zevkini vermiyor. Gerçek olaylar olduğu için Tarih derslerinde bile anlatıyorlardı, İpek yoku, Jangan, Semerkand... dinlemesi bir zevkli abi... :D

bu oyunu ben oynuyorum. baya sıkıntılı girmek çin vatandaşı vs çin lokasyonu olması gerekiyor. silkroad'ı gerçekten çok iyi işlemişler mesleklerde hunter, thief vs seçebiliyorsun kervan sistemi var. jangan iyi şehirler gerçekten çok iyi dizayn edilmiş, ayrıca oyunun grafikleri "oyun yorumlayan gruplar" tarafından dünyanın en iyi grafiklerine sahip. 4k desteği var fakat çoğu bilgisayar desteklemiyor. size ss atayım. (not: görseldeki grafikler low'dur, hight siz düşünün.)

ojM07b.png

Ss'lerde güzel duruyor da Silkroad'ın apayrı bir yeri var kıyaslamam bile .

Geri