• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Onlineyi Biraz Tanıyalım. (İngilizcedir)-(Resimli Anlatım)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FasTKill
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FasTKill

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Eyl 2009
Puanı
6
[HATA]Bir Teşşekür Etmeniz Yeterlidir.Arkadaşlar Sadece Bir Sagol Yada Teşşekür İstiyoruz. Bunları Görürsem Silkroad Dersleri Vericem Yani İngilizce :)Hepsi Alıntıdır[/HATA]
[TAMAM]Yeti[/TAMAM]
36.jpg

[TAMAM]Fortress War[/TAMAM]

38.jpg

[TAMAM]Discord Wave[/TAMAM]

39.jpg

yaw bu sro nun sitesinde var sen kimi kandırıyosun

Silkroad Online

alın buda linki arkadaş kendini akıllı sanıyo bende ordan bi cartton alıntı yapım sonrada hemen teşekkür istiyimPP:PP:PP::crw::crw::crw::saw::saw::saw::saw::hfy::hfy::hfy:

hataylee hemen tuzağa düşme

eğer link çalışmazsa sronun sitesinde sağ tarafta silk cartoon var oradan görürsünüz aynılarını

Silkroad Online

alın buda linki arkadaş kendini akıllı sanıyo bende ordan bi cartton alıntı yapım sonrada hemen teşekkür istiyimPP:PP:PP::crw::crw::crw::saw::saw::saw::saw::hfy::hfy::hfy:

eğer link çalışmazsa sronun sitesinde sağ tarafta silk cartoon var oradan görürsünüz aynılarını

Valla baktım warmış saol aydınlattıgın için :D adam bizi yiyio resmen post kasıyor teşşekür almaya çalışıyro

orjinal sro sitesindede var -.- bu adamın sanırım kişiliği böyle sremu bölümünede bi konu açmıs %1000 fake :D

Kardesiim ben bilmiyenlere gösterıyorum senın gıbıler anca böle yorum yapar senın bana garezınmı var bu sılkroadın sıtesınde war de yeter allah allah

Silkroad Online

ben bilmiyordum adam paylaşmış ne var bunda ? sen biliyorsun die herkez bilmek zorunda değil adam paylaşmışsada bi çaba sarfetmiş her alıntı olan rahat yapılcak die birşey yok çok biliyorsan sen paylaşsaydın insanlar paylaşınca laf etme

teşekkürler bu arada bilmiyordum :)

beyler sronun sitesinde olan bişeyi buraya aynen yapıştırıp alıntı olduğunu söylemiyor sanki kendi emeğiymiş gibi gösteriyor buna göz yumup bana laf etmeniz çok saçma adam yeni gelmiş siteye post-teşekkür kasanlara böyle davranacaksak burasıda oyundaki gold botlar gibi postbotlar la dolar:pff:

bu arada benim garezim sana değil çalıntı yapanlara-post kasanlara-Teşekkür haketmeyip isteyenlere ve en önemlisi forumu kirletenlere

türkçeye çevirse neyse anlıcamda hem ing cesi hem sro nun sitesinden alıntı pes yani

Ben Forumu Kirletmiyorum Bak ! Sadece Bilmeyenlere Sundum. Ve Sunduğum İçin Teşekkür İstedim Eğer Konularımı Beyenmıyorsan Bakmıcaksın Kardeşim ! Bukadar Basit Yada Adam Gibi Yorum Yapacaksın.

türkçeye çevirse neyse anlıcamda hem ing cesi hem sro nun sitesinden alıntı pes yani

Başlıga Baktınmı (İngilizce)-(Resimli Anlatım) Yazıyor Kardesım Ve Alıntı Bilmeyenlere Sundum Nolucak ? Yasakmı Şimdi Alıntı Konu Açmak Allah Allah.

alıntı konu açmak yasak değil alıntı açıp altına EŞŞEK kadar alıntı yazmamak yasak

ayrıca bu alıntı değil çalıntı olmuş

sonradan alıntı yazmışsın zaten oda bişey değiştirmez

SaçmaLama oLm ! Sanane Olm Benım Konularımdan Bidaha Benim Konuma Yorum Yazma ! İstemiyorum Seni Sorunlusun Sen Cunku.
Herkez Teşekkür Eder Sen Anırırsın Git Başkasından Bul Belanı.
Bidaha Yorum Yazarsan Cevap Vermıcem Haberın Olsun !
Bu Sitenin Admini Olsam Seni 1 Dakika Tutmam Bu Forumda !
Eğer Çok Meraklıysan İzmit/Kocaeli Fetihe Caddesi Mecdones Karşısında Öü

bence sorunlu olan sensin bu forumda boş yere teşekkür istemek ve post kasmak yasak sronun sitesinden çalıp buraya koyuyorsun alıntıda yazmıyorsun

ÜSTELİK konunun en başında direk teşekkür istiyorsun.

sonradan alıntı yazmışsın belki ama bu bişey değiştirmezPP:

Geri