• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Onlineyi Unutun ; ArcheAge Geliyor !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ZACA

Aganigi Naganigi
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eyl 2011
Puanı
440

Merhaba Arkadaşlar ,
Bu oyun hakkında bazılarımızın bilgisi vardır , bazılarımız ise daha hiç duymamıştır.Bu konuda kısaca bilgi vereceğim.

ArcheAge_BI_06png1.png

Kore geliştiricisi XL Games tarafından geliştirilen MMORPG tarzı bir oyundur,diğer rakiplerine bakarak daha büyük bir harita ve ayrıntılar mevcuttur.15 Ocak 2015 tarihinde sadece Korede kapalı betaya sürüldü , bu yıl sonuna doğru Avrupaya gelmesi beklenmektedir.

Oyun Hakkında ;
Oyunda ne isterseniz onu yapabilirsiniz sizi hiç bir şeye zorlamıyor.Yapabilceğiniz bazı meslekler aşağıdaki gibidir ;
Meslekler
-Çiftçi (Meyve,sebze üretip satabilirsiniz)
-Simyacı (İksir üretebilirsiniz)
-El işçiliği (Takı ve müzik aleti yapabilirsiniz )
-Mühendis (Mekanik aletler üretebilirsiniz)
-Marangoz (Mobilya ve evleriniz için gerekli eşya yapabilirsiniz)
-Aşçı (Yemek yapabilirsiniz)
-İnşaatçı (Ev,kale ve diğer binaları yapabilirsiniz)
-Hayvancılık (Hayvan büyütüp , besinlerini toplayabilirsiniz)
-Madenci (Maden toplayıp,işleyebilirsiniz)
-Deri işleme(Derilerden zırhlar yapabilirsiniz)
-Taş işleme(Taşlardan çeşitli eşyalar yapabilirsiniz)
-Baskıcı (Eşyalarınız üzerine çeşitli desenler yapabilirsiniz)
-Demirci (Silah yapıp,tamir edebilirsiniz)
-Terzi (Kıyafet dikebilirsiniz )

Suç
Katil olduğunuzda ya da birşey çaldığınızda suç işlemiş olursunuz ve mahkemeye çıkarsınız.Mahkeme görevlileri oyunculardan oluşmaktadır.Eğer mahkeme sizi suçlu bulursa hapishaneye gönderilirsiniz.Belli bir süre orda kalırsınız

jail1.png

20130128212729a0ddvjw3ajnteopc.jpg

İnternettende araştırabilirsiniz gerçekten harika bir oyun .

Videolar için ;

Kale savaşı ;

PVP ;

Mahkeme ;

Çiftçi ;

Gemi ;

Son düzenleme:
Oyun çok güzel fakat avrupada abonelik modeli uygulayacaklarını duymuştum onda herhangi bir değişme varmı?

Abi bu şekilde oyunların görünümü berbat olduğu için tanıtımını izlemeden bir hevesleniyim belki oynarım diyorum bir giriyorum çok kötü çıkıyor. Genelde zaten bu tip yeni açılan oyunların hiçbiri tutmadı. Priusdu vindictusdu vs vs.
Eline sağlık yinede :)

Abi bu şekilde oyunların görünümü berbat olduğu için tanıtımını izlemeden bir hevesleniyim belki oynarım diyorum bir giriyorum çok kötü çıkıyor. Genelde zaten bu tip yeni açılan oyunların hiçbiri tutmadı. Priusdu vindictusdu vs vs.
Eline sağlık yinede :)

Ama görünümü gerçekten diğerleri göre harika , videoları 1080p'de izle bak Hakan :)

Ama görünümü gerçekten diğerleri göre harika , videoları 1080p'de izle bak Hakan :)

İzledim ben bu tür oyunlara alışamıyorum , eskiden varlık içinde yokluk varken Age of Mytholog'du Empires'dı biz bunları oynadık. Bunlara benzer oyun çıkarmaya çalışıyorlar uğraşıyorlar paraları boşa gidiyor adamların. Biz çok bölümde uğraşmıştık eskiden tek tek konu rehberleri için o rehberlerin hiçbiri niye canlı değil sanıyorsun oyunlar ya kapandı ya unutuldu :D

Hiç kimse kusura bakmasın ama SİLKROAD gerçekten efsane bir oyun hiç bir oyun eski silkroad'ın yerini tutamaz.
,

Bunu sen gıbı herkes bılıyorum dostum Silkroad gerçekten efsane bir oyun benim hayatımda yeri çok büyük videoları izlerken arka müzikleri olsun gerçekten şaka geleb.lir ama duygulanıyorum ozluyorum o gunlerı cocukluk gunlerımı :) şuan lol oynuyoruz o ayrı konu aratmıyor ama silkroad bir başkaydı be..

Ozan duygulanmak istemedik, silkroaddan iyisi yok dedik.

GT-i9500 Cihazım üzerinden Tapatalk ile gönderildi.

Bu oyunun linki vs yok mu indirip oynayabileceğimiz?

biz şimdi bu oyunda mühendis olduk diyelim çiftçiyle nasıl kapışıcaz? ben ona araba o bana otmu atıcak?

not: ciddiyim

Silkroad'ın yerini kolay kolay hiç bir oyun tutamaz düşüncesindeyim çünkü herkes silkroad'a alışkın buna veya herhangi bir oyuna alışmak biraz zaman alabilir.

Geri