• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Orjinal Müzikleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ALYANS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
38
sromz.jpg

1) Tıkla indir (mp3) Hotfile

2) Tıkla indir (mp3) Mediafire

Son düzenleme:
Eline sağlık ama konuya biraz renk katsan iyi olur :D

Son düzenleme:
paylaşım için teşekkür ederim

----------

yanlız alternatif link paylaşır mısın ? ben bundan indiremedim :S indiriliyor diyor inen birşey yok 30 dk öncesinde sonrasında falanda indirdiğim bir dosya yok :S

Kr sitede var, sağolasın. Jangan müziğini dinleyince çok garip oluyom. Gerçi hala eziğim ama elimde Kılıç/Kalkan Heuksal açmışım, neden vurmuyo bu diye delirmiştim : ) Müzik onu hatırlatıyor. Yeoha keserek Bronze Bow almayı hatırlatıyor. Ezik kurdumu kasarken öldüğünde nasıl 50 k denkleştiriceğimi düşündüğümü hatırlatıyor... Banditte öldüğümde o kadar yolu tekrar nasıl aşacağımı hatırlatıyor... : ) Eziklik güzel şey. Şimdi 15 Tatilde 82 Blade yaptım. Ezik geldim ezik gidicem.

Ben jangan muzigini dinleyince 8 sene oncesini hatirliyorum. O gunler cok guzeldi. Cocuklugum aklima geliyor....

Çok güzel dinleyince isro 70 80 cap dönemlerim aklıma geliyor :)

Geri