• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Oyun kasma sorunu - kesin çözüm -

The Bright

Leader
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
465
Nasıl bir etki yaratacak ?
Bu değerler sizin bilgisayarınızda değişebilir.Fakat etkinliği bu şekilde kanıtlanmış oldu.Başlangıç olarak CPU kullanımı ve Ram Miktarımızı yayınladım.İşlemler bittikten sonra ki haline bakın ve uygulamak için acele edin.

ÖNCE
2rqoqdy.jpg

SONRA
50k1me.jpg

GameBooster Nedir ?
Oyun Güçlendirici olarak bilinir, en son bilgisayar oyunlarını daha düzgün ve daha çabuk yanıt veren oyunlar şeklinde takılmadan oynamak için bir düğmeye dokunmak suretiyle bilgisayarınızı en iyi hale getirmeye yardım edecek şekilde tasarlanmıştır. Arkaplan işlemlerini geçici olarak durdurur, RAM'i temizler ve işlemci performansını artırarak PC'nizi oyun bilgisayarı yapar.
GameBooster Ne Zaman İşe Yarar ?
GameBooster bilgisayarı çöp olan kullanıcılarda çok işe yarar.Örneğin uzun süre format atılmamış Windows XP ler için çok iyi bir performans sağlar.Özellikle 6 ay + format atmamış kullanıcılar için öneriyorum.Windows XP birçok gereksiz dosyayı silmez ve sizinde bildiğiniz gibi yavaş yavaş Windows şişer ve yavaşlar.Çözümü formattır.Fakat format atamıyorsanız ve APB'yi biraz daha rahat oynamak istiyorsanız GameBooster tam size göre.Windows 7 'da bu sorun tam olarak çözüldü.Windows 7 uzun süre şişme veya kasma yapmıyor.Bu yüzden GameBooster kullanmak için en az 2 yıl formatlanmadan kullanmanız gerekir ki buda çok zordur.Windows XP kullanıcılarına şiddetle tavsiye ediyorum.

Benim makinemde yaptığı etki

2rqoqdy.jpg

2livp5k.jpg

Ve özel ayarları yaptıktan sonra PC'den aldığım performans

168624n.jpg

DOWNLOAD

Offical Link [TIKLA!]

Peki bu kadarı yeterli mi ?

Şimdi ki programımızın adı eboostr

Gerekli Malzemeler ?
1 Adet minimum 4GB Flash bellek
eboostr programı [Full-Crack mevcut fakat paylaşamıyoruz]

Nasıl bir etki yaratacak ?
GameBoostr ile %37 - 738 mb'tan %1 - 559 'a kadar düşürmeyi başarmıştık.Şimdi amacımız %1 - 434 mb'a düşürmektir.Ve bunu başardım.

50k1me.jpg

Son düzenleme:
Gereksiz bence o programlar daha çok işletim sistemini şişirir ve kasar kendi pcmden biliyorum en iyisi temiz bir format ve gereksiz olmayan driverleri kurmamak o kadar ;) Uğraşmayın bunlarla dediğimi yapın %100 Performans alırsınız zaten eğer yetinemezseniz Pc ' nize Ram Ekran Kartı tarzında CPU v.b teknik parçalarını arttırabilirsiniz :) Ama uğraşmışsınız TEŞEKKÜRLER.

Gereksiz bence o programlar daha çok işletim sistemini şişirir ve kasar kendi pcmden biliyorum en iyisi temiz bir format ve gereksiz olmayan driverleri kurmamak o kadar ;) Uğraşmayın bunlarla dediğimi yapın %100 Performans alırsınız zaten eğer yetinemezseniz Pc ' nize Ram Ekran Kartı tarzında CPU v.b teknik parçalarını arttırabilirsiniz :) Ama uğraşmışsınız TEŞEKKÜRLER.

Hayır programlar RAM'de çalışır. Kasma yapmaz. Silkroad CPU kullanır. Programın amacıda CPU kullanımını en aza indirmek.

ya ebnm cpu en aza ındı ama bu seferde ram yıne aynı advanced system kulanıyorum ram bazen fırlıyor

Anlatım için eline sağlık Gamebooster biliyorum bu arada bende kullanıyom bazı oyunlarda :D

teşekkür ederim kalabalık yerlerde çok azda olsa lag yapıyordu bu lagı en aza indirdiğimi düşünüyorum :grin

Geri