• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Private (Düsünceler)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AMoNYaK54
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sizce Hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    12

AMoNYaK54

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
12 Haz 2014
Puanı
144
Konu Sorun işgal ediyorsa kaldırılabilir sadece durum tespit yapmak istiyorum server açıcaklarada yararlı olabilir biraz da kendi işime çomak sokmak gibi olacak galiba

Merhaba arkadaşlar ben bir server açmıştım yanlız koruma programı ve bazı aksiliklerden dolayı tutturamamıştım :) şimdi asıl konuya gelelim çoğu server Markette Premium ve Devil Satılıyor ki çoğunda oyun dengesi bozacak çoğu şeyde satılıyor ben sadece ileride açarsam burda konuşulanları dikkate alacağım

Free Silk Sistemi Gelelim Silk satışlı server'lar fazla tutulmuyor galiba sebebi Reverse ve Dress diye düşünüyorum benim yaptığım ise ;

Silkle alınan İtemlerin bazılarını drop olarak ekledim devil ve premiumda içinde Kazanç her türlü geleceğine inanıyorum sizce de öyle değil mi ?

Cap Durumu Şuanda 80 ve 90 Sadece CHN rekabeti var diye düşünüyorum

Düşüncem Hepsinde ortak Zor Server Emek İçeren .

Son düzenleme:
:D Nasibimi daha alamadım ama bakalım şu anlık sadece bakmakla yetiniyorum :)

walla sana bir abi yada kardeş nasihatı server işi boşver emek etme sana para kazandıracak meslekler bul kendine onla uğraş örnek web tasarim yada programlama yada mobil uygulamaları vs bu sro server işi gerçekten sıkıyor yanlış anlaşılma olmasın :)

walla sana bir abi yada kardeş nasihatı server işi boşver emek etme sana para kazandıracak meslekler bul kendine onla uğraş örnek web tasarim yada programlama yada mobil uygulamaları vs bu sro server işi gerçekten sıkıyor yanlış anlaşılma olmasın :)

Mobilde gözüm var ama ne kadar kodlama program indirsem tırt çıkıyor :) programlama c# biliyorum diğer diller az çok biliyorum mobil'de yardımcı olurum dersen program konusunda üç beş bişe görsem gerisi gelir

Mobilde gözüm var ama ne kadar kodlama program indirsem tırt çıkıyor :) programlama c# biliyorum diğer diller az çok biliyorum mobil'de yardımcı olurum dersen program konusunda üç beş bişe görsem gerisi gelir

Mobil ben hiç denemedim ama kitabı yada bu davut hoca eğitim setleri var onlara bak :)

Geri