• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R 1.148 (Legend 9) İndirme Seçenekleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Eternity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Eternity

~Tesir Altında~
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
148
maxigamebanner1.png

Merhaba arkadaşlar,
Silkroad Online güncel client, patch ve diğer dosyaları bu konu altında uzun süredir paylaşılmakta. Direkt orjinal sitesinden alıntı yapılmış bu linkleri hem direkt indirebilirsiniz, hemde turbobit premium ile de daha hızlı indirme seçeneğine de sahipsiniz.

maxayrac3.jpg

Full Client - Download Seçenekleri

66au5t.jpg
Dosya Boyutu : 1.48 GB
66au5t.jpg
Client Version : v1.148
66au5t.jpg
Güncelleme Tarihi : 02.08.2016

Not : Turbobit link'ini premium (yüksek hızda) indirmek için Buraya tıklayınız. Siteye girdikten sonra link'i yazıp çevirebilir ve yüksek hızda indirebilirsiniz.

maxayrac5.gif

Patch (Yama) Linkleri

66au5t.jpg
Dosya Boyutu : 6.92 MB
66au5t.jpg
PatchVersion : v1.148
66au5t.jpg
Güncelleme Tarihi : 02.08.2016

maxayrac5.gif

DirectX ve Ekran Kartı İndirme Seçenekleri

maxayrac5.gif

Turbobit Refansım : http://costaction.com/partner/?PHPSESUD=29717F2988958BEF2D639F0E4A8A5ED4

Turbobit Yüklemelerim : http://turbobit.net/download/folder/1687020

Silkroad-R 1.486 (Legend 9) İndirme Seçenekleri

Son düzenleme:
Link karmaşalığı olmasın diye eski post mesajları sildim, sebebi ise kolay ulaşabilmeniz içindir.
En güncel linkler konu başlığına ekledim üsttedir.
Güncellemeler geldikçe konu güncel kalacak sizler daha hızlı indirmeniz için elimden geleni yapmaya çalışacağım.

Son düzenleme:
joymax tarafından tam olarak yayınlandığı zaman, oyun yama full client linkleri gün içerisinde güncellecektir.

benim versiyon 108 manuel patch atıyor mu yoksa full halini indirmek şart mı ?

içerikler güncellendi 12 şubat 2015 turbobit linkleri eklendi.

Son düzenleme:
- - - Güncellendi - - -

Link karmaşalığı olmasın diye eski post mesajları sildim, sebebi ise kolay ulaşabilmeniz içindir.
En güncel linkler konu başlığına ekledim üsttedir.
Güncellemeler geldikçe konu güncel kalacak sizler daha hızlı indirmeniz için elimden geleni yapmaya çalışacağım.

- - - Güncellendi - - -

Gerekli Düzenlemeler Yapıldı.[/CENTER]

- - - Güncellendi - - -

### 2. Güncelleme Konu Tekrar Güncellendi...
## Alternatif Linkler ve 1.148 Full Client ve Manuel Yama Eklendi

Son düzenleme:
Geri