• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad - R Balon Karnavalı Etkinliği

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Saint

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
235
24m8ba1.jpg

unled3td.jpg

unled3td.jpg

Çok saçma bi event ya balona biniyosun şişiriyorsun o kadar uğraş en büyük verdiği hediye zerk sc :)

Anlayamadım isroda da böyle birşey var sanırım balonu patlatmadan en şişirmemiz mi gerekiyor

bu balonlar nereden alınıyor.
bu joymaxın eventlerinden illet geldi.
balonları alıyorusnuz diyorlar ama nerden alacağını söylemiyorlar.

ben balonda 6 level yaptım toplayıcı pet verdı 3 gunluk eger balon kendılıgınden patlarsa pek değerli item vermıyo 1 levelken patlatırsanız zerk sc, trigger scroll fln veriyor 2 levelde patlatırsanız bana 13 dg. mp basan stone verdı 3 levelde patlattım daha once hıc gormedıgım bı ıtem verdı 4 ve 5 i denemedim daha bence sizde yapın belkı para eden bı ıtem verır. balonlarda so-ok un yanındakı npcden alınıyo sadece jangan ve constantınoplede patlatılıyo balonları saat başına 10 dakıka kala alabılıyorsunuz

Geri