• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R Başlıyorum?

Battle Rap

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Mar 2013
Puanı
0
Beyler ben uzun süredir pvp serverlarda oynuyorum silkroadı.Silkroad-r yi ilk çıktığı zamanlar oynamıştım biraz sonra bırakmıştım.Biraz araştırdım demin iyice geliştirilmiş gibi.Şuan indiriyorum silkroad-r'yi.Nasıl sizce güzel mi ve çekişme var mı?Ve en güzel server hangisi sizce?Silkroad-r hakkında görüşlerinizi,fikirlerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler. :)

Başlangıçta premium fln var 1 aylık ileriki lvlerde yeniden premium alıyorsun sanırım güzel bence.:)

başlangıçta pre pet vs veriyorlarda ilerde acısını çıkartıyorlar eğer adam akıllı char yapmak istiyorsan para yatırmak zorundasın illa başlicaksanda thebes başla en iyi server o

Her türlü para istiyor yani isro silkroad r fark yok.:)

joymax= para tuzağı yol yakınken dön başlangıcta verilenlere aldanma yukarıdaki arkadaşında dediği gibi acısını cıkartıyorlar ilerde

İlk olarak bot almak zorundasın , 100 levelden sonra premiumda almak zorunda kalacaksın. Tabi bu levele kadar itemsiz gitmeyeceğin için item almak için oyun parasıda çekmek zorundasın .

Biz herşeyi beleşe getirelim düşüncesiyle başladık ama sonradan baktık ki bu adamlar bizim cebimize musallat olacak çok geç olmadan bıraktık.
Elbet PARA veriyorsun kısacası....

90 lvl e kadar free taxide hiç uğraşmadan kasılabilirsin 90 dan sonra para yatırmak mecburi hiç başlamadan bırak bence

sizde amma taktınız para konusuna beleş gelmişiniz dunyaya beleş gideceksiniz.Para yatırmanın nesı kotu kardesım ısteyen yatırır ıstemeyen yatırmaz.Zevk işi bu

Private server mi sandınız siz ? elbet para yatırılacak tabi sizin kararınıza kalmış bende başlamaya düşünüyorum private serverlerde iş yok (2-3 server dışında) yukarıdaki arkadaşın dediği gibide Milletimiz beleşe alışmış nerede free silk,beleş item ordalar adamlar bizim paramıza göz dikmiyorlar isteyen para yatırır isteyen yatırmaz sanki tehdit ile para almak istiyorlar sizden

Son düzenleme:
arkadasım haklısın mezara götürmiyecez parayı zaten cok parada yok 100-200 lira yatırıcaz sanki sen Thebes serverine gel pm at bana SilentTouch bende yeni başladım gelicekler olursa toplanır takılırız.

Private server mi sandınız siz ? elbet para yatırılacak tabi sizin kararınıza kalmış bende başlamaya düşünüyorum private serverlerde iş yok (2-3 server dışında) yukarıdaki arkadaşın dediği gibide Milletimiz beleşe alışmış nerede free silk,beleş item ordalar adamlar bizim paramıza göz dikmiyorlar isteyen para yatırır isteyen yatırmaz sanki tehdit ile para almak istiyorlar sizden.

Sen hiç pvp de para yatıran elemanın para yatırmayan elemanı nasıl tokat oğlanı yaptığını izledin mi :)
Ben biliyorum çünki ben zmanında charıma oyun için dudak ucuklatan rakamlar yatırdım garibaları tokatlaya tokatlaya en sonunda sıkıldım .

Bende başlamayı düşünüyorum.Görevler falan varmış mesela onlar zevkli olmaz mı?İlla para mı istiyo oyun yani?:)

Geri