• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad R + Basma / Npcden İtem Değiştirme

Heimdall

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Ara 2010
Puanı
11

2q0tzbq.png

unled3td.jpg

Şimdi diceksiniz ne sacma bişi artı basmanın yolumu ve npcsimi var. joymax yapmıs gorememişiz.İlk Yazılı olarak anlatıp Sonra Resim koyucam.İlk Once Sehir fark etmez Hotan Magic Pop Guide Amcamıza gidip (Mor Kıyafetli Amca ) Sonra 8. Şıkka tıklayıp wep yada kıyafet koyuyorz aksesuarlar olmuyor. koyduk wep koydunuz chin eu fark etmez istediginiz silaha cevirebilr Kıyafetlerde ise famale garment bi itemı armor veya proya cevirebilir.Sakın bluelu ıtemelrde denemeyın bluelarınızı sıler. o size +1+2+3+4+5 olarak vercek (+6 basmadım bilemiyorum ) ama mesela +3 bi item verdı ve sız onu +5 yapmak istiyorsunuz yeniden denemek için +0 yapmanız lazım eger +3 olarak gene degerseniz hiç degişmez.

Amcamıza Gidiyoruz ve 8. şıkka tıklıyoruz

İtemi Bos olan yere koyuyoruz.

Silahı Cevirmek istedigimiz silahın ısmıne tıklayıp ceviriyoruz.

Kıyafetımızı koyuyoruz ve garment mı pro mu armoramı cevırmek ıstedıgımız seye tıklayıp degiştiriyoruz.

Ve Oda bize kıyafetı degiştirip veriyor +0 +1+2+3+4+5 seklınde. bunu defalarca denıyebılırsınız +2 oldumu daha yuksek yapmak ıstıyorsanız itemi +0 yapmanız lazım.

Son düzenleme:
Account bound larda işe yaramıyor ama sun som itemlerde yarıyor .Ayrıca statları duzeltmek blue getırmek ıcın birebir + bastıktan sonra baya işe yarıyor ve adv basılı ıteme basınca ilk adv silinmiş gibi oluyor tp olduktan sonra düzelıyor

Geri