• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R bot satın alcam yardım lazım.

CrazyLove

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2011
Puanı
14
Arkadaşlar i-bot ücretsiz yapmayı çözemedim bende denedim denedim hata veriyor sorun çıkıyor illa birşey oluyor ben yapamadığımı düşündüğüm olmadı arkadaşlar iyi bilen varsa bana teamwieverden yapabilirmi ? yada Ücretli bot daha iyiyse ücretli ve uğraştırmayan bot lazım ,Böyle yok şunu yap bunu yap sonra botu aç değil böyle 2 3 tıkla bota girmesi lazım sonra ayarlaması zevkli :) Bana güvenilir bir site ve hangi botu alabileceğimi önerenler varmı arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum ?

Ücretsiz bot kullanacaksan her gün sık sık botun hatalarıyla uğraşacaksın yani şuana kadar hiç sorunsuz bot görmedim, o yüzden Sbot al keyfine bak.;)

En güzel Sbot. Auto login derdi yok, script derdi yok, alış-veriş derdi yok charı aç, kasacağı yere götür ve uyu :)

Arkadaşlar bende cepde tl para kartı var garantinin onungeçerli olduğu site varmı ? nerden satın alabilrm sbotu yardımcı olabilrmsnz?

Garanti para katın ile

• [*=left]Garanti Bankası
    [*=left]Hesap SahibiTECKCARD ELECTRONIC CARD MARKETING LTD
    [*=left]Şube No1445 KKTC
    [*=left]Hesap No6299862
    [*=left]IBANTR75 0006 2001 4450 0006 2998 62
    [*=left]NotATM Havale Ücreti : 5 TL

Bu hesaba para yatırıp MaxiGame'e ödeme bildirimi yaparsan bildirimin onaylandığında Sbotunu temin edebilirsin.

Geri