• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R DC Sorunu

StarScrew

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Nis 2009
Puanı
4
Kolay gelsin arkadaşlar ,

Sorunum şu ; Launcherle oyuna giriyorum . ID&Pw yazdıktan sonra giriş yapmaya çalışırken karaktere giremeden Disconnected hatası alıyorum . Acaba nedenini bilen var mı ? Lütfen yardımcı olun . Şimdiden hatayı çözen arkadaşa teşekkürlerimi sunarım .

İYİ FORUMLAR !

Ping sıkıntısı veya bot&loader tarzı bir programla giriyorsan ondan kaynaklanabilir report et.

Ping sıkıntısı olabilir de bot&loader tarzında bişey kullanmıyorum . Nasıl geçer acaba ?

Modemi resle ping sorunu için nette çözümler var arka planda çalışan program veya viruste ping sıkıntısını yaratır bu arada hangi sw.

Thebes'te oynuyorum 77 bow var epeydir girmiyodum üniversiteden dolayı şimdi bi daha indirdim vizelere kadar can sıkıntısı oynuyorum ya bu arada sorun çözüldü beyler sağolun

Geri