• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R de ibotu çalıştıramayan arkadaşlar için video

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HaCKeR1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Nie bu kadar az kişi konuya bakıyor ya :S herkes ibotu silkroad-r de çalıştırmayı araştırıyor ???

Sağolasın kardeş sayende 3-4 saat dc yemeden kastı sonra cıktım Benim Sorunum
HackShield SilkroadRyi acınca sro acılıyor sonra loaderden acılınca sro kapanmıyor 2. sro acılıyor 2tane sro ile duruyorum bende yardım lütfen

iBot - Media Patcher da Search for adress çalıştırdığımda hata alıyorum Critical eror ! SystemOfMemoryException hatası acaba XP diye mi ?

kaç gündür araştırıyorum silkroad-r de ibot açmaya çalışıyorum kafayı yiyecem arkadaş çok güzel paylaşmış birde programları paylaşsa ben hackshield sror yi bulamadım sro var bende sadece

kaç gündür araştırıyorum silkroad-r de ibot açmaya çalışıyorum kafayı yiyecem arkadaş çok güzel paylaşmış birde programları paylaşsa ben hackshield sror yi bulamadım sro var bende sadece

google ye ibot yaz ibotforfun diye bi site çıkıcak 1.1.33 ve 1.1.33b bu dosyaları indir sana özelden anlatayım nasıl çalıştıracağını

söylediklerini indirdim ama 15 in üzerinde mesajım olmadığı için özelden san yazamıyorum arkadaşım

Geri