• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad r Dimensiol pillar?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xmouse
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xmouse

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Ara 2014
Puanı
0
Arkadaslar herkese kolay gelsin öncelikle. Silkroad R de sp farmı 42e kadar ff oalrka yaptım fakat daha kolay sp kasmak icin "faded beads" bulmam gerekiyor ve onun icinde dimension pillar bulma sartım var o kadar aradım göremedim. Bir slotta 35+ yaratık kesince cıkıyor diye biliyorumda kac mob kesince cıkacagını veya cıkma sansının yüzde kac oldugunu bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaslar herkese kolay gelsin öncelikle. Silkroad R de sp farmı 42e kadar ff oalrka yaptım fakat daha kolay sp kasmak icin "faded beads" bulmam gerekiyor ve onun icinde dimension pillar bulma sartım var o kadar aradım göremedim. Bir slotta 35+ yaratık kesince cıkıyor diye biliyorumda kac mob kesince cıkacagını veya cıkma sansının yüzde kac oldugunu bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Kardeşim eğer dimension pillar bulmak istiyosan 2 yol var.Ya kendi levellerinde kasan birilerini bulup oralarda çıkmış mı diye bakacan ya da kendi levellerinde bota salıp botu da dimension pillar kesmeye ayarlıcan. Botun yoksa baya zorlanırsın ama botun varsa mutlaka gün içinde dimension çıkarırsın kastıgın slotta.

sagolasın kardeşim bugün hotanla samarkandı falan baya bi turladım zor olsada iki üc tane bulabildim. oyuna uzun yıllar sonra tekrar zevk icin basladıgım icin bota ihtiyac duymuyorum. 500 tane falan mob kesmiştim konuyu acmadan önce cıkmayıncada kıllandım konuyu actım ama dedigin gibi en iyisi sag solda aylak aylak gezmek gibi görünüyo :D

sagolasın kardeşim bugün hotanla samarkandı falan baya bi turladım zor olsada iki üc tane bulabildim. oyuna uzun yıllar sonra tekrar zevk icin basladıgım icin bota ihtiyac duymuyorum. 500 tane falan mob kesmiştim konuyu acmadan önce cıkmayıncada kıllandım konuyu actım ama dedigin gibi en iyisi sag solda aylak aylak gezmek gibi görünüyo :D

:) ben de ilerde imkanım olursa inş. dogru düzgün bi private servere baslıyacam.Sro'yu bırakalı cok oldu özledim su sıralar oynayasım var ama dediğim gibi imkanım yok :) Kendi sw'm ile yetinmeye çalışıyom :)

Geri