• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R İbot İle Çalıştırma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Silkroad-R de ibot u çalıştırmak için önce şu aşamaları izliyoruz :

Önce botumuzu bu adresten indirelim

ibot.rar (5,89 MB) - uploaded.to

[UYARI]Botu indirdikten sonra antivirüs programı ile taratınız.Eğer bir sorunla karşılaşırsanız, sorundan mesul değilim.[/UYARI]

Daha sonra ;
İbotumuzun bütün dosyalarını iBot-Silkroad\iBot_İSRO bu kısa yola kopyalayın

Daha sonra ibot u masaüstüne kısayol olarak gönderin
Özelliklere sağ tıklayın ve kısa yolunuzun sonunda bulunan ibot.exe den sonra bir boşluk bırakıp LS:5 yazın ve kaydedin

Not:Resimde başta ve sonra '' işareti var onlar sadece işlem yapılacak kısmı göstermek için sizler '' koymadan işlemi yapın kapatın

ÖRN : C:\iBot-Silkroad\iBot_İSRO\iBot.exe LS:5

29665797.jpg

Sonra Loaderımızın ayarlarını aşağıdaki gibi yapıyoruz

44419458.jpg

Şimdi Botumuzu Açıyoruz ve Loaderdan Oyunu Açıyoruz ve Botumuzu Ayarlyıp Arkamıza Yaslanıyoruz.

İbot Oto Login Ayarlama

Botumuzda aşşağıdaki kısma girerek karakter adımızı serverımızı ıd ve şifremizi girerek çarımızın otomatik oyuna girmesini sağlıyoruz.

anlatım için teşekkürler birde loaderin linkini koyabilirmisn acaba forumda göremedimde :(

Teşekkürler fakat ibot çalışmayı durdurdu hatası alıyorum yardımcı olabilirmisin :S

senin anlattığın gibi yaparsak media pk2 yi patch yapmaya gerek kalmıyor mu?_

Geri