• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R İbot Kurulumu

TheKnightElf

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2009
Puanı
33
kakbgo.png

Silkroad-R'de İbotu sorunsuz çalıştırmak için alttaki videoyu izlemeniz yeterlidir.

[NOT]Libraryfiles,NetFramework,vcredist_x86 yüklemeden boşuna uğraşmayın hata alırsınız.[/NOT]

Konu düzenlenip güncellenmiştir.Alıntı vardır.Emekleri geçen arkadaşlara Teşekkür ederiz.​

ya media pacher degismis nasıl yapılcak bilen varmı yeni media pacheri

yönetici olarak çalıştırıyorsun. Videoda her şeyi anlatıyor.Ben ilk defa ibot kullandım, videodan her şeyi öğrendim :)

dediğiniz gibi hepsini yaptım, yalnız run sror hackshield e tıkladıktan sonra silkroad da star gelmiyor ne yapmam gerek

kakbgo.png

Silkroad-R'de İbotu sorunsuz çalıştırmak için alttaki videoyu izlemeniz yeterlidir.

[NOT]Libraryfiles,NetFramework,vcredist_x86 yüklemeden boşuna uğraşmayın hata alırsınız.[/NOT]

Konu düzenlenip güncellenmiştir.Alıntı vardır.Emekleri geçen arkadaşlara Teşekkür ederiz.​
SAOL ARADAGIMI BUldUM

anlatımlardaki herşeyi yapmama rağmen run sror hackshield.batı çalıştırınca launcher de start gelmiyor oyun kapalıymış gibi gözüküyor ibotu açıp loaderdan oyuna girersem dakikalar içinde dc yiyorum ve charın skilleri bot görmüyor yardımcı olabilecek biri var mı

Arkadaşalr ben herşeyi yaptim da çara kadar geliyo start a tıklıyom hmn oyundan atıyo napabilirm lütfen !!!

oyunun hackshiled sürümü 29 ocak 2013 de güncellendi. free botlar ile olan münasebeti kalmadı. yani her seferinde oyundan atması normal bir durum.

Ya sadece clienlessmi kullanabiliyoruz botu ben normalde kullanmak istiyorum ama sadece clienless girebiliyorum oyuna :S

Kardeşim bende herşey tamam ama ıd pw girdikten sonra o C tuşuna tıklıyorum giriş yaptı carakter seç diyor ama karakter listesi açılmıyo orda acil yardım lütfennnn

arkadaşlar bir kredi kartı ile 1 aylık sbot id pw sadece 14 TL ye geliyor . Hem rahat rahat oynarsınız dc vs sorununuz olmaz hem uğraşmazsınız scriptlerle. Paypal ödemesi vs konusunda ben yapamam yardımcı olur musun diyen olursa da ulaşsın bana. Banka hesabıma yatırır bende ona id pw alırım sbot için.

Bunlar hamallık arkadaşlar hiç kullanışlı değil bir ton uğraş

güzel paylaşım

- - - Güncellendi - - -

teşekkürler

- - - Güncellendi - - -

teşekkürler

- - - Güncellendi - - -

teşekkürler

- - - Güncellendi - - -

teşekkürler

- - - Güncellendi - - -

saolll