• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad R SroClient Gelmiyor

Iyethshar

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
496
Selamlar herkese...
Silkroad R Ephesus açılınca bir deneyeyim diye indirdim ardından sorunsuz bir şekilde kurulum yaptıktan sonra Launcherdan Start yaptıktan sonra client gelmedi.

Veri yürütme engellemesi,uyumluluk,yönetici olarak açma gibi şeyleri denedim fakat sonuç yine aynı...

Konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi?

tamam şuan bizde sorunsuz çalışıyor clientler bilgin olsun indir gerekli patchleri kur :)

ben i-sro yu daha bu sene mart gibi bıraktım sattım hesapları şimdi bu servere başlayım dedim ama 6 saat exp çok saçma değil mi millet ne yapıyor parti charı kasmak yerine pre çekip herkes tek char mı kasıyo?

ben i-sro yu daha bu sene mart gibi bıraktım sattım hesapları şimdi bu servere başlayım dedim ama 6 saat exp çok saçma değil mi millet ne yapıyor parti charı kasmak yerine pre çekip herkes tek char mı kasıyo?

O serverde oynayanlara sor ben Merv serverindeyim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bende hiç bir sıkıntı yok sen neden sorun yaşıyorsun ki?

Konu ile senin bilgisayarında çalışan bir şey ile ilgisi yok zaten Burak.Kaldı ki sorunu bilsem konu açmazdım sanırım :pff
Launcherdan Start yapıyorum ama client gelmiyor,problem bu.

- - - Güncellendi - - -

Yok mu çözümü :whst

- - - Güncellendi - - -

Biraz kurcaladım daha sonra client geliyor 1 saniye sonra tekrar gidiyor...

gXyvLb.png

Konu ile senin bilgisayarında çalışan bir şey ile ilgisi yok zaten Burak.Kaldı ki sorunu bilsem konu açmazdım sanırım :pff
Launcherdan Start yapıyorum ama client gelmiyor,problem bu.

- - - Güncellendi - - -

Yok mu çözümü :whst

- - - Güncellendi - - -

Biraz kurcaladım daha sonra client geliyor 1 saniye sonra tekrar gidiyor...

gXyvLb.png

özelden bir tema veririmisin

Geri