• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R Update & Event Güncellemesi Tanıtımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Saint

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
235

39809605.png

6858.png

Silkroad-R Support Update &; Event

Merhaba. İşte Silkroad-R

Kasım güncellemesi Joymax Day sonunda çıktı!!

Daha önce bahsetmiş olduğumuz gibi yeni kullanıcılar için eğitim kılavuzu geliştirildi, şimdi eşya mağazasında yeni eşyalar, Maksimum seviyedeki kullanıcılar için ödüller ve son olarak yeniden aramıza dönen kullanıcılar için bir etkinlik mevcut.

Bu en son ve en yeni güncellemeye daha yakından bakalım.

※Dinlenen Deneyim Sistemi ※

* Bu sistem kalıcı olarak uygulanacaktır

Oturum açmadığınız zamanlarda ilave EXP verilen bir sistemdir.
İlave EXP buff’ları 13 saat veya daha fazla bir süre bir oyunda oturum açmamış karakterlere verilir.

163658274673.png

Yeşil pil buff’ı yaratık avlarken ilave %50 EXP kazanmak için kullanabileceğiniz bir buff’tır.
Oturumun kapalı kaldığı 13 saatlik süre standarttır. Bu sürenin ardından her saatte bir 5 dakika eklenir ve 720 saate kadar EXP kazanabilirsiniz.

720 saatten sonra ne oluyor?!
Yeşil pil buff’ından yükseltilen kırmızı bir pil buff’i alacaksınız!

163936687795.png

Kırmızı pil buff’ı yaratık avlarken ilave %100 EXP kazanabileceğiniz bir buff’tır.
Buff’ın alındığı günden itibaren 7 gün boyunca her gün 2 saat uygulanır.

Tabi ki oturum açmanın ve oyunu oynamanın daha iyi olduğunu biliyorsunuz, değil mi? J

※Eğitim Geliştirmeleri ※

Acemi eğitimi artık geliştirildi!
Daha sorunsuz bir eğitim görevi için bir görev navigasyonu eklendi.

164136719594.png

Görev navigasyonunun içerisinde NPC görevinin nerede olduğunu bulmayı kolaylaştırmak için yönler ve NPC görevinin yeri ve hazırlık için görevi kabul ettikten sonra bir görev yaratığı yer almaktadır.

※Yeni Karakterler İçin Daha İyi Destek ※

Yeni bir karakter oluşturulduğunda yeni ve geliştirilmiş eşyalar envantere dağıtılır.
Önerdiğimiz bu muhteşem eşyaların yeni oyunculara nasıl yardımcı olabileceğine bir bakalım.

171432773700.png

Yeni eşyaları beğendiniz mi?
Yalnızca yeni bir karakter yaratarak tüm bir ay boyunca kullanabileceğiniz silk eşyalar veriyoruz, bu yüzden lütfen ikinci bir karakter eğitmekten çekinmeyin ve şimdi geliştirilmiş acemi eğitimimizi deneyin!

※Farklı Seviyeler İçin Silk Eşya Destek Sistemi※

Her belirli bir seviyeye ulaşıldığında silk eşyaların verildiği bir sistem. Kullanabileceğiniz eşyalar Seviye 10 ve Seviye 100 arasında her 10 Seviyede bir verilir

Eşyayı almak için gerekli seviyeye ulaştıktan sonra yeniden oturum açmanız gerektiğini unutmayın!
Hangi eşyaların verilebileceğine bakalım mı?

165543326922.png

Silk eşyaları ücretsiz kullanmak için mükemmel bir fırsat!
Ücretsiz kazandığınız silk eşyaları kullanarak seviye atlamayı deneyin.

*Dikkat*
-Gerekli seviyelere sistem uygulamaya girdikten sonra ulaşılmalıdır.
(Sistem uygulamaya girdiğinde karakter seviyesi 35 ise 10 ila 30 arasındaki seviyelere yönelik eşyalar alınamaz.)
-Envanterde yeterli alan yoksa, yer açıldığında verilir.
(Ayırabileceğiniz yalnızca 1 boş alan varken 2 adet eşya alırsanız, bu 2 eşya verilmez. Bu eşyalar 2 adet boş alan olduğu zaman verilir.)

※120. Seviyedeki Karakterler İçin Özel Etkinlik ※

Etkinlik Dönemi: 20 Kasım ~ 18 Aralık, 2012

Kasım’daki Joymax day kutlama güncellemesinin bir parçası olarak bir ay içerisinde 120. seviyeye ulaşanlara bir ödül verilecektir.

Aynı hesaptaki 120. Seviye karakterler de dahil olmak üzere tüm karakterlerini 120.Seviyeye ulaştırmak için çok sıkı çalışanlar özel bir buff kazanacak ve yeni bir 101. seviye karakter verilecektir.

Verilen 120. seviye buff’ları aşağıdadır.

164417934445.png

Hero’s Spirit olarak adlandırılan bir buff. 120. seviyeye ulaşan maceraperestlere harikulade etkiye sahip özel bir buff verilecektir.

120.seviye bir karakterin yer aldığı bir hesaptaki tüm karakterler diğer kazançların yanı sıra %100 EXP/Skill EXP artışı, %2 fiziksel/büyü hasarı artışı ve %50 hareket hızı artışı alabilir.

*Dikkat*
- 120. seviyeye ulaştıktan sonra dahi yeniden oturum açmazsanız buff’lar uygulanmaz.
- 2 veya daha fazla 120. seviye karaktere sahip olsanız dahi buff’lar yalnızca bir kez alınabilir.

120. seviye karakterler için herşey bununla sınırlı değil.

Etkinlik dönemi sırasında 120. seviye karakterin yer aldığı bir hesapta yeni bir karakter yaratanlar 3000 durum puanına, 1,000,000 beceri puanına ve 120 Güç ve Zekaya sahip 101. seviye bir karakter alacak.

*Dikkat*
- 101. seviye bir karakter bir hesaba yalnızca bir kez verilecektir.
- Aldığınız 101. seviye karakteri silerseniz aynı avantajları tekrar alamazsınız.

Bu özel avantajlar yalnızca etkinli dönemi boyunca verilmektedir, bu yüzden 120. Seviyeye yönelik özel bonusları alma şansını kaçırmayın!

Bugün yapılan güncellemelere ilişkin haberler şimdilik bu kadar. Nasıl buldunuz?

Hayallerinizin ötesindeki muhteşem güncellemeler devam edecek. Güncellemelerle ilgili daha ayrıntılı bilgi için lütfen müşteri hizmetleriyle irtibat kurun.

Teşekkürler.

6858.png

Son düzenleme:
gelişmiyor bu firma ya boşa kürek çekiyor. Oyun cap'ı yanlış bilmiyorsam 120, belki ilerde 140 a kadar gidecek ama hala eu charlar 80 skilleriyle oyun oynuyor. Bu kadar saçmalık olmaz ya. Exp eventi gelse ne olur gelmese ne olur..

ben privative server oynuyorum bnm kişisel düşüncem 100 capde oyunu bıraktım ve memnumu bazen bakıom güzelleşirse oyun dönerim diye ama nafile bakın size bu verdiklerini zaten privative sw de veriyo :D arkadaşın dediği gib 80 lv skiliyle hala takılıo eu lar yen iskill yok bence zaman kaybı(şahsi düşüncem) ama privative sw ler çok avantajlı sonuçda ordanda aynı zevki alıon burdandanda ne olursa olsun benim için JOYMAX=GAME OVER demektir iyi forumlar...

ben privative server oynuyorum bnm kişisel düşüncem 100 capde oyunu bıraktım ve memnumu bazen bakıom güzelleşirse oyun dönerim diye ama nafile bakın size bu verdiklerini zaten privative sw de veriyo :D arkadaşın dediği gib 80 lv skiliyle hala takılıo eu lar yen iskill yok bence zaman kaybı(şahsi düşüncem) ama privative sw ler çok avantajlı sonuçda ordanda aynı zevki alıon burdandanda ne olursa olsun benim için JOYMAX=GAME OVER demektir iyi forumlar...

silkroad-r senin söylediğinin aksine bence çok iyi oynayan bilir.

silkroad-r senin söylediğinin aksine bence çok iyi oynayan bilir.

kesinlikle silkroad-r normal sroya göre kat kat güzel birde bu yeni başlayanlar için olan etkinlik çok iyi olmuş :) her 10 lvlda gelen itemler gayet güzel olmuş sürekli olan etkinlikler var güzel gidiyor yani önceden yılbaşından yılbaşına etkinlik olurdu ortaya ağaç dikerlerdi jewel box toplayıp dururduk. oyun gelişiyor ama skill sorununa bence çözüm getirecekler ama ne zaman bilinmez.

kesinlikle silkroad-r normal sroya göre kat kat güzel birde bu yeni başlayanlar için olan etkinlik çok iyi olmuş :) her 10 lvlda gelen itemler gayet güzel olmuş sürekli olan etkinlikler var güzel gidiyor yani önceden yılbaşından yılbaşına etkinlik olurdu ortaya ağaç dikerlerdi jewel box toplayıp dururduk. oyun gelişiyor ama skill sorununa bence çözüm getirecekler ama ne zaman bilinmez.

katılıyorum bende sana :D normal sro hakkında yorumlarınızı kabul ederim ama silkroad-r bence çok zevkli

katılıyorum bende sana :D normal sro hakkında yorumlarınızı kabul ederim ama silkroad-r bence çok zevkli

Merv serverında başladım 2 günde 64 oldum :) başlangıçta verilen premium oyuna uzun süre girmediğim için verilen premium ve 80lvl olunca verilecek premium ile 3 aylık pre mevcut para ile almaya kalksan sağlam bir ücret :) yani oyuncular için gayet güzel bir durum ayrıca sitedeki etkinlikler falan güzel olmuş ya gerçekten uzun bir süredir oynamıyordum merv serverına dönüş yaptım :) ama kesinlikle normal silkroad oynamam silkroad-r tam anlamıyla muhteşem olmuş.

Geri