• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R Yeni Premium Gold Time Plus II

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Saint

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
235
ng7yj.png

134821918432.png

Premium Gold Time Plus II

Bu öğe inanılmaz özellikleri ve çifte bonusu ile Premium Gold Time Plus' ı gölgede bırakıyor!
Biletler Level 100 ve altı karakterlere öze, karakterleri daha hızlı yükseltmek içindir.!
Bu öğe indirimli olarak satışa geliyor!

Level 1~100 arası karakterler için uygundur
6 Yetenek geliştirmesi arttırılacak (EXP/Attack/Defense/Accuracy/Parry Ratio/Stat)
- 200% Fazladan EXP (günde 5 saat)
- Physical Damage/Magical Damage 20% Artış/Absorbe
- Attack Oranı 20% Artış
- Parry Oranı 20% Artış
- Accuracy Oranı 20% Artış
- Str, Int Stat +20
4 Hafta Kullanım Periyodu
İlk satışa başladığı tarihten itibaren 32% indirim (11/6-25/6) :
Orjinal fiyatı: 290 Silk > İndirimli fiyatı: 197 Silk

Son düzenleme:
Joymax nasıl player çekeceğini arıyor hala, yazık...

İnsan yeni özellikler ekler berserk time 5 saniye ek felan ben bile yapıyorum onlar akıl edemiyor :D

1*100 arasını kim ne yapsın millet almış başını gitmiş 120lere zaten :pro

Normal premium plus gibi artı basma şansıda varmı acaba? varsa % 20 mi oda öyle ise süper olur. Şans eventi gibi olur :D

Konumuzla hala ilgilenen varsa bana şu sorunun cevabını verebilirmi
Diyelim ki ben 99 levelde aldım bastım 100u gectikten sonra kullanamayacak mıyım?

Arkadaşlar şuanda 100 olacaklar az kaldı şu konuya bir baksanızda ona göre hemen preyi alsam

Ulen zaten 2 tane pre veriyorsunuz 1 lv-80 lv bari 101-110 diyeydi eyiydi :D

Geri