• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Sunucu hk.

The Predator

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Mar 2010
Puanı
213
Merhabalar silkroad sunucu kiralamak istiyorum ama hangi firmayı aratsam dolandırıcılıkları maşallah almış başını gidiyor piyasadan uzun zamandır uzak kaldığım için ne yapacağımı kime güveneceğimi bilemedim reklama giriyor diye inşallah bu konu kaldırılmaz değerli maxigame üyeleri sunucu firmalarıyla yaşadıkları tecrübeleri bu konuda anlatabilir mi ?

Silkroad sunucusu ile bağımsız bir yerden sunucu al edit bilmiyorsan database yaptır güvenilir bir editöre rahat bir şekilde ilerlersin diğer türlü silkroad sunucu firmaları boş A sındantut B sine kadar hepsi aynı büyük oyunlara bakarsan zaten anlarsın silkroad firmaları ile işi olmaz

Geri