• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Tanıtım Bölümü Yoruma Kapatılsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JCarlsberg

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Kas 2009
Puanı
295
Merhaba maxigame ailesi çok uzun zamandır bu forumda bulunan silkroadmax dönemlerinden beri bu forum içerisinde yer almış yıllardır takip eden biri olarak forumun eski düzeninde uzak kaldığını düşünüyorum ve daha`da uzak kalmamasını istiyorum zamanında böyle her yazılan söylenen yorumlar silinmezdi herkes seviyeli ve saygılı bir şekilde yorum yazar o yorumda özgür irade ile konularda yer alırdı şimdi görüyorum ki belli başlı bölümlerde yazılan her yorum siliniyor ve bunun adı konu temizliği oluyor madem böyle bir uygulama var silkroad tanıtım bölümleri yorumlara kapatılsın her kullanıcı parasını verip konu açıyorsa açsın konusunu bizlerde girip bakalım iyi yada kötü istediğimiz oyunları indirip oynayalım.

Şuan silkroad tanıtım bölümü bildiğiniz pof poflama bölümü gibi işlem görüyor bu maxigame ruhuna forumculuk ruhuna aykırı illa oyunların tanıtımlarına Allahım çok güzel oyun süper oyun haydi millet guildce başlıyoruz bu ne güzel server demek için mi yorum kısmı açık en ufak bir eleştiri en ufak bir yazı konu sahibi istemeyince konu temizliği adı altında siliniyor madem böyle yoruma kapatılsın her tartışma olmaz he kötüleme olmaz hemde pof pofculuk olmaz diye düşünüyorum silkroad tanıtım bölümü kuralları tekrar gözden geçirilmeli ve acilen yoruma kapatılmalı.

Bunlar benim fikrim saygı duyulursa sevinirim.

Dediğinde belkide haklı olabilirsin parayla verip konu açıyorlar evet ama onlarda oyuncuların isteklerini ve önerilerini dikkate almak zorundalar. Kötüleyen ve şımaran yorum içeriklerini biz yönetim olarak siliyoruz orası da doğru ama bazı şeyleri de göz ardı etmemek gerek. Örneğin; oyuncu istediğini elde edemediğinde yada düşman olduğunu düşündüğünde kötülemeye, karalamaya başlıyor. E bizde kimin iyi kimin haklı olduğunu o ortamda bulunmadığımız için bilemiyoruz. Tabi müdahale etmiyorda değiliz, bunu biraz olgunluk mu nasıl düşünürsen düşün pek düşündüğün gibi kolay işler değil bu yapılanlar. Öyle gelişi güzel herkesin dediğini yapamıyoruz ki bu senlik bir durum değil yanlış anlamamalısın. Biz tek bir kişiymiş gibi düşünüp bu konuda hareket edemiyoruz çift taraflı ve olayları düzgün düşünüp işleri yoluna sokmamız gerekiyor.

Ve ayrıca bu sitenin gelir kaynaklarından biri de o bölüm. He çok para gelmiyor belki ama sitenin ve site sahibinin ekmeği bu iş. Bu bir anda sökülüp çıkarılabilcek birşey değil, umarım dediklerimi anlamışsındır. (Yoruma kapatılması bölümün kapatılmasıyla orantılı)

Dediğinde belkide haklı olabilirsin parayla verip konu açıyorlar evet ama onlarda oyuncuların isteklerini ve önerilerini dikkate almak zorundalar. Kötüleyen ve şımaran yorum içeriklerini biz yönetim olarak siliyoruz orası da doğru ama bazı şeyleri de göz ardı etmemek gerek. Örneğin; oyuncu istediğini elde edemediğinde yada düşman olduğunu düşündüğünde kötülemeye, karalamaya başlıyor. E bizde kimin iyi kimin haklı olduğunu o ortamda bulunmadığımız için bilemiyoruz. Tabi müdahale etmiyorda değiliz, bunu biraz olgunluk mu nasıl düşünürsen düşün pek düşündüğün gibi kolay işler değil bu yapılanlar. Öyle gelişi güzel herkesin dediğini yapamıyoruz ki bu senlik bir durum değil yanlış anlamamalısın. Biz tek bir kişiymiş gibi düşünüp bu konuda hareket edemiyoruz çift taraflı ve olayları düzgün düşünüp işleri yoluna sokmamız gerekiyor.

Ve ayrıca bu sitenin gelir kaynaklarından biri de o bölüm. He çok para gelmiyor belki ama sitenin ve site sahibinin ekmeği bu iş. Bu bir anda sökülüp çıkarılabilcek birşey değil, umarım dediklerimi anlamışsındır. (Yoruma kapatılması bölümün kapatılmasıyla orantılı)

O zaman 10 defa açılıp kapanan milletini parasını cebine indiren adamların konularına yazılan eleştirileri silmeyin bare belki sonradan gelenlerin sütten ağzı yanmadan sütü görmesini sağlarsınız sizede hak veriyorum ama bu konuda ya tam bir kural koyun yada biz kafamıza göre iş yaparız parayı veren düdüğü çalar deyin. Belli başlı oyunlar var her ay açılıp kapanıyor ve her seferinde insanlar bu oyunların forum tanıtımlarının altında oyunun iyi olmadığını söylüyor ve her seferinde yorumlar siliniyor bu ADİL bir durum mu sizce ? eğer sizin içinize bu konu siniyorsa benim diyecek bir sözüm yok.

O zaman 10 defa açılıp kapanan milletini parasını cebine indiren adamların konularına yazılan eleştirileri silmeyin bare belki sonradan gelenlerin sütten ağzı yanmadan sütü görmesini sağlarsınız sizede hak veriyorum ama bu konuda ya tam bir kural koyun yada biz kafamıza göre iş yaparız parayı veren düdüğü çalar deyin. Belli başlı oyunlar var her ay açılıp kapanıyor ve her seferinde insanlar bu oyunların forum tanıtımlarının altında oyunun iyi olmadığını söylüyor ve her seferinde yorumlar siliniyor bu ADİL bir durum mu sizce ? eğer sizin içinize bu konu siniyorsa benim diyecek bir sözüm yok.
Çok güzel bir şey söylüyorsun aynı oyunlar kapatıp kapatıp açıyor paraları bitince fakat şöyle bir şey de var hiç kimse kimseyi kolundan tutarak zorlayarak oyun oynatmıyor herkes özgür iradesi ile indirip oynuyor ne olduğunu bile bile ne olacağını da bile bile.

Çok güzel bir şey söylüyorsun aynı oyunlar kapatıp kapatıp açıyor paraları bitince fakat şöyle bir şey de var hiç kimse kimseyi kolundan tutarak zorlayarak oyun oynatmıyor herkes özgür iradesi ile indirip oynuyor ne olduğunu bile bile ne olacağını da bile bile.

Açmasın bunlar karaktersiz bunlar hırsız dolandırıcı demiyorum. Açsınlar ama konuya atılan eleştirilerde silinmesin eğer sırf para verdi konu açtı diye böyle her eleştiriyi sildirebiliyorlarsa helal olsun diyecek pek söz kalmıyor

- - - Güncellendi - - -

Bu konu tanıtım bölümleri parayı veren düdüğü çalar düşüncesine sahip olduğu için yoruma kapatılmıştır.

Açmasın bunlar karaktersiz bunlar hırsız dolandırıcı demiyorum. Açsınlar ama konuya atılan eleştirilerde silinmesin eğer sırf para verdi konu açtı diye böyle her eleştiriyi sildirebiliyorlarsa helal olsun diyecek pek söz kalmıyor

Bu konu tanıtım bölümleri parayı veren düdüğü çalar düşüncesine sahip olduğu için yoruma kapatılmıştır.

Apollo adlı arkadaş kesinlikle haklı, beğenmiyorsanız yada sevmiyorsanız oynamak zorunda değilsiniz. Sizi kimse zorla oynayın diye sürüklemiyor. Anlıyorum kapanıp kapanıp açılıyor ama biz hangi server hangisi takip edemiyoruz. O işlere giremiyoruz yani anlayacağın birsürü konu var kimin kim olduğunu ayırt edemeyiz.

Siz eleştiri ve karalama veya gerçek dahi olsa ifşa durumlarını birbirleri ile karıştırıp forumda huzursuzluk çıkarıyorsunuz.

Olumsuz eleştiriyi asla silmem, kimse oo çok güzel olmuş süper olmuş demek zorunda değil ama gelip bu kişi şu kadar server açtı, şunu yaptı beceremedi, eline yüzüne bulaştırdı, takımındaki kişiler 16 yaşında veletler gibi yorumlar yaparsanız tabi ki sileceğiz.

Bunlar olumsuz eleştiriler değil sırf konu baltalama ve forumda tatsızlık çıkarmaya yönelik yorumlardır. Bir kişinin kaç server açıp kapattığı kiminle çalıştığı bizi alakadar etmiyor. Bir kişinin birden fazla server açması sizi rahatsız ediyorsa o kişinin konusuna girmez serverinde oynamazsınız olur biter. Bizden bu konuda o kişiye karşı cephe almamızı ve forumda konu açmasını engellememizi bekleyemez ve isteyemezsiniz. Birden fazla server açıp kapama sadece bu ve buna benzer olaylara bir örnektir.

Sizi bölüm kurallarını okumaya davet ediyorum aşağıdaki linkten. Burada kurallar 2 parça halinde yazıldı bir bölümü server sahipleri için diğer altta 2. yorumdaki bölüm ise yorum yapacaklar için geçerlidir. Henüz o kurallar çerçevesinde adam akıllı eleştiri yazabileni görmedim bu forumda. Mesajlar silinince de aaa burası adil ortam değil herşey para için yapılıyor diyerek ortalığı velveleye veriyorsunuz. Açıksası bu söyledikleriniz umrumda değil. Burası bir forum ve bir şekilde düzeni sağlamamız gerekiyor. Biz dolandırıcıları araştırıp bulup ortaya çıkarıp cezalandıracak kişiler değiliz, biz forumumuzda düzeni sağlamak ve gerektiğinde forumumuzun çıkarlarını gözetlemek zorundayız bu forumun devamlılığı için.

Kurallar bunlardır: https://www.maxigamerz.com/t/238063-bolum-kurallari-konunuzun-silinmemesi-icin-mutlaka-okuyunuz

İşinize geliyorsa uyarsınız forumda mutlu mesut zaman geçirirsiniz, işinize gelmiyorsa uymazsınız ve gerekli yaptırımlara maruz kalıp sonra gelip böyle isyanlar edersiniz ki bu da birşeyi çözmeyecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri