• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad - Theme Song [FLAC] - [2178kbps] - [24bit] - [96kHZ] - [Stereo] - [53MB]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dentrax

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
707
qobvuw.jpg

Merhabalar,

Silkroad'ın efsane theme müziği FLAC olarak karşınızda.

Müzik Bilgileri

E5Xa8q.png

Bu nedir mübarek kısa ve öz açıklar mısın :)

Silkroad'ın başlangıç müziği Flac formatında. Flac formatı müzik kalitesini bozmadan sunabilen bir format, yani verilen müzik her ne kadar 177kbps olsa da kalitesi yüksek. Tabi bunları herkes anlamaz ve takmaz, sadece müzik kulağı olan insanlar umursuyor. Bizim insanlarımızın anladığı tek şey Youtube girip ordan düşük kalitedeki müzikleri dinlemek :)) Bunu genel yazıyorum üstüne alınma ;)

Silkroad'ın başlangıç müziği Flac formatında. Flac formatı müzik kalitesini bozmadan sunabilen bir format, yani verilen müzik her ne kadar 177kbps olsa da kalitesi yüksek. Tabi bunları herkes anlamaz ve takmaz, sadece müzik kulağı olan insanlar umursuyor. Bizim insanlarımızın anladığı tek şey Youtube girip ordan düşük kalitedeki müzikleri dinlemek :)) Bunu genel yazıyorum üstüne alınma ;)

10 tb disk 1.000 mbit internet olsa bizde önemseriz. Ayrıca her müziğin flac formatını bulmak imkansız böyle bir arşiv yapmaya bile kalksan başaramazsın. Ben şahsen her müzik bu formatta olmadığı için biri flac diğeri mp3 şeklinde ayırmak yerine hepsini takım olarak mp3 320 kbps olarak dinliyorum. Ve ayrıca bir kulağımda ağır işitme kaybı var, :D gereksiz işler bunlar.

10 tb disk 1.000 mbit internet olsa bizde önemseriz. Ayrıca her müziğin flac formatını bulmak imkansız böyle bir arşiv yapmaya bile kalksan başaramazsın. Ben şahsen her müzik bu formatta olmadığı için biri flac diğeri mp3 şeklinde ayırmak yerine hepsini takım olarak mp3 320 kbps olarak dinliyorum. Ve ayrıca bir kulağımda ağır işitme kaybı var, :D gereksiz işler bunlar.

Flac olmak zorunda değil 320kbps Mp3 de iş görür :)

Kardeşim vermiş olduğun dosya fake flac hatta işin kötü tarafı 256kbps mp3 kalitesinde bile değil.İndirmeyin de boş yere kalabalık yaratmasın pcde;)
2jbs592.jpg

Örnek olarak sana 24/96 KHz veriyorum.

aysikg.jpg

Kardeşim vermiş olduğun dosya fake flac hatta işin kötü tarafı 256kbps mp3 kalitesinde bile değil.İndirmeyin de boş yere kalabalık yaratmasın pcde;)
2jbs592.jpg

Örnek olarak sana 24/96 KHz veriyorum.

aysikg.jpg

Vay arkadaş, demekki bu durumda bu müzik FLAC'a çevrilmiş, ben bunu anladım. Fakat boyutu neden bu kadar büyük ? Birde hangi yazılım ile gördün bunu ?

Vay arkadaş, demekki bu durumda bu müzik FLAC'a çevrilmiş, ben bunu anladım. Fakat boyutu neden bu kadar büyük ? Birde hangi yazılım ile gördün bunu ?

mesela 128 kbps mp3'ü convert edip 320 kbps yaparsın boyutuda büyür ama kalitesi 128 kbps'de kalır. hatta mp3 zarar bile görür.

http://spek.cc/ programı burdan indirebilirsin arkadaşta söylemiş herhangi bir convert programıyla 64kbps bir sesi bile istediğin şekle örn. 32/192kHz ye bile çevirebilirsin e doğal olarak tabiki boyutu artacak.

Geri