• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad update sorunu win8

TuRK0_C4N

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Nis 2010
Puanı
2
merhaba arkadaşlar foruma girmeyeli uzun zaman oldu fakat bir problemden dolayı yardımınızı isteyeceğim. sabah silkroadı indirdim kurdum ve 1,400 dü patch attım 1.403 oldu ama hala açılmyor oyun. işletim sistemim win8.1 son patch var mı başka anlamadım.

bu arada internet bağlantı vpn ile kyk yurdunda kalıyorum.

yardım ederseniz sevinirim iyi günler.

CyberGhost 5 kullandığım vpn. yaptığım şeyi anlatayım size silkroadın kendi sitesine girdim yüklemeler bölümünden gameshell mi ne var oradan winrar şeklinde silkroadı indirdim 1.3gb felan 1.400 ü kurdu sonra açılmadı gene resmi siteden 1.403 patch indirip kurdum manual patch şimdi gene girmeye çalışıyorum ve açılmıyor. The server is under felan diye bir yazı çıkıyor please visit Silkroad Online - Joymax's first Free to play MMORPG

Global versiyonları takip etmiyorum ama Tcp bağlanmamış olabilirsin oyunun kapalı olduğunu düşünmüyorum

Geri