• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad video çalışmam :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrVice
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrVice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Şub 2011
Puanı
88
Evet mağlum yurdumun interneti hızlı bende artık bu işe girişeyim dedim hafifden 60gb olan videoyu 2gb düşürüp youtubeye attım nasıl olmuş yorumlarınızı alalim :D
job war yaptık arkadaşlarla öyle böyle :D video : ( bu arada arkada radyo açık :D )
- http://youtu.be/vvtQjDdQweM -

Son düzenleme:
Hesap makinesiyle çekilmiş gibi olmuş yada o bile olmamış kardeş :)

1080p eklenmiştir :D şimdi deli gibi :D ayrıntılarda var

----------

bi video daha çektim o da yolda :D converting yapıyorum 75gb dan düşüreyim upload edicem :D isy + job

Pyro mu ben seni nerden çıkartıcam :D hangi srodan acaba yabancı gelmiyor nickin :D Pyro (ben : ApAcHe_o7)

Çözünürlük hakkında kendini geliştirmen gerekli.Tamam HD ama kenarlardaki siyah ayrıntı göz zevkimizi bozuyor.Silkroad videosu tam ekranda gereksiz ayrıntı olmadan izlenir.Asıl keyif böyle çıkarılır. ;)

Bunun dışında sade bir video olmuş.Effeckli,izleyiciyi sıkmıyacak bir video olmalıydı.Yorumum bu kadar :)

Çözünürlük hakkında kendini geliştirmen gerekli.Tamam HD ama kenarlardaki siyah ayrıntı göz zevkimizi bozuyor.Silkroad videosu tam ekranda gereksiz ayrıntı olmadan izlenir.Asıl keyif böyle çıkarılır. ;)

Bunun dışında sade bir video olmuş.Effeckli,izleyiciyi sıkmıyacak bir video olmalıydı.Yorumum bu kadar :)

hepsinde haklısın :D sadece gameplay koydum yaw öyle bir amacım yoktu :D

Emeğe saygı ama bunu bilgisayarı hiç bilmeyen birisi bile çekebilir. (Aç programı start de aç oyunu dolaş bir şeyler yap kaydet)

Çocuk daha yeni girdim bu işlere demiş hemen çok bilmişliğinizi ortaya dökmüşsünüz.Böyle yaparak insanın zevkini kaçırmayın.Eleştiri bile yapacaksanız düzgün yapın,karşınızdaki kişiyi ezmeden,kırmadan yapın.

Eline sağlık,yurdunun adresi versene gelek :grin

Çocuk daha yeni girdim bu işlere demiş hemen çok bilmişliğinizi ortaya dökmüşsünüz.Böyle yaparak insanın zevkini kaçırmayın.Eleştiri bile yapacaksanız düzgün yapın,karşınızdaki kişiyi ezmeden,kırmadan yapın.

Eline sağlık,yurdunun adresi versene gelek :grin

sorsan youtube kaç video koydun :D 0 ::D saol yorum için :)

Geri