• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Web Panel İndex Geliştirdim...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan asd4129
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

asd4129

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 May 2011
Puanı
0
İlk Çalışmam Kötü Olmuştu Ama Bence Bu Daha iyi diye düşünüyorum Yorumlarınızı bekliyorum....

Demo : pwpserverler.wepalemi.com/demo

Demodaki müziği kaldırmalısın.Birden açılınca insan ürkebiliyor. (!)

Önceki Yaptıgına karşın Gayet başarılı Başarılarının Devamını Bekliyorum Ayrıca Hiçte Ürkütücü Degil Müzik Çok Güzel Olmuş :)) Html Demi Bu Özele Bi Bakarmısın

Kusura bakma pek güzel değil kendini geliştirip internetten hazır tasarımlara bakarak daha fazla şey öğrenerek Css tasarım ile yapmalısın Resimleri css ile eklemelisin çalınmaması için görüşüm budur ;)

o değilde adam hacklediği siteye demo eklemiş nasıl bir mantıkdır bu :D :D

Geri