• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan StrawBerry
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

StrawBerry

Silkroad hakkında ne düşünüyorsunuz?

Benim düşüncem

Bağımlılık , sigaradan farksız başladımmı bırakamıyorsun?

Banada öyle bu yüzden bu konuyu açtım eğer başlarsam Silkroad-R 'ye başlarım görevler felan takılırım yani.

Modoretör olarak bölümün kurallarını bile okumadan bu konuyu açman ve 2 kere yorum yapman beni üzdü.. Bence moderatörlük görevini yerine getirmen için forumun kuralları bilmen gerek.. önce bölüm kurallarını oku bence.. neyse

Silkroad: Boşa zaman kaybı bunu üniversiteye başlayınca ve işe girince anladım.

silkroad oynayan birisinin hem parası hem zamanı ama charı satarsan eline az çok bir şeyler geçer gerçekten düşününce çok saçma geliyor demonu kessen nolucak adamı pvpde yatırsan nolucak sana ödül bir şey vermiyorlarki silkroadı bıraktım bende az önce nova cleric roda +7 denicektim eğer patlarsa bırakıcam dedim tuttu :D sonra +8 denedim patladı bıraktım :D

Kiminin ekmek teknesi kiminin hayatını batıran bişey.. (devamını getiremedim:D)

Bağımlı yapıyor ve zaman kaybından başka birşey değil

alkolden ve sigaradan daha tehlikeli olduğuna inanıyorum

ama şunuda ekleyim silkroad oynamadığım halde pcde boş boş vakit geçiriyorum bi facebook bi maxigame bi oyun oynasam oda aslında zaman kaybı silkroaddan farkı yok aslında ama neyse csyi indireyim cs kapışalım :D

Silkroad : Hayatınızda Boşa Harcadınız Aylar Senerlerdir Oyunu Bırakdınızda Geriye Baktınızda Kendinize Lanet Okucanız Bir Zaman Kaybıdır

Geri