• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad!!!!!!!!

oksford01

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Mar 2013
Puanı
7
Merhaba arkadaşlar;
Rüyalarımın oyunu BOTSUZ silkroad ancak KSRO'yu kuramıyorum, kursamda üyelik daha da zor. Silkroad-R 'ye başlamak istiyorum ama;
- İlk açıldığında peynir ekmek gibi nova item dağıtıldı.
- Ardından (yanlış hatırlamıyorsam) 3 hafta süreyle eventçiden novaları +5 yapıp 12dg iteme (staff, twohand...vs.) dönüştürdüler. Buna eyvallah ettik ama 3 hafta süreyle bu kampanyayı kaçıracak olmak beni oyundan soğuttu. Her kampanyayı değerlendireceğim diye birşey yok ama yeni başlayanın ezildiği eskilerin dahada güçlendiği bir oyunu oynamak istemem. Adaletsiz bir oyun...
- Sonra sBot ücretli oldu daha önce başlayanlar kasma işlemini bitirdi biz 83 levelde kaldık.
- Private server oynayayım diyorum ordada adamlar 8'li parti kuruyor bot herşeyi yapıyor adam bir geliyor bir ton nova çıkıyor... pardon ama biz enayimiyiz? mal gibi partiye girip tek çarla nova kasmaya çalışıyoruz?
Tamam lanet olsun :D reklam yasağı var biliyorum. Server önermeyin. Ne yapıcağım ben onu söyleyin? Yok mu Ksro'dan iyi anlayan biri? bana yardımcı olacak?

ben uyuyom yarın gelicem ha ksroyu kurmadan gitmem :D iyi geceler...

Son düzenleme:
valla o bot olayına pek çare yok mbot var yap kill client sende koy ama çok uğraştırır hele pcn kötüyse şahsen ben bile üşeniyorum yapmaya eu lu oyun oynamıyorum bu yüzden :D pt kur et biri ölüyo bütün pt yatıyo cart curt

En iyisi bırak gitsin şu oyunu benim gibi :) Hem psikolojik hemde maddi durumdan rahatlarsın.

Geri