• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroada başlamak isteyen arkadaşlar

Psychopathic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Tem 2011
Puanı
99
Bu konunun altına ve ya bana mesaj atsınlar Ts3 yada raid kullanacaz guild olarak yaş sınırı yok Oyun 80cap only chdir Oyunun adı GrandRoad Forumumuzdada konusu bulunmaktadır gelecek olanlar bana özelden ulaşın​

Son düzenleme:
ulan ne adamsın ensar ya :D

benimde bulunduğum forumumuzda private serverlar bölümünde yer alan bir servera başladık. arkadaş adam topluyor kısacası :ask:

Davet eden yok zaten :shd

2 gün önce ts konuşmamızı hatırlatmıyım istersen :D

2 Satıcı @Firebeatz siz beraber oynamaya devam edin :P

----------

@pureLove bunlar forumda böyle :D Ts'de böyle bişi göremezsin.

bg8Zq8.png

Le8w6dr.png

Ben kanıtsız iş yapmam :P

Son düzenleme:
Oyun 80 cap olmakla birlikte hakanla hiç alakasız bir severdır :D player 250+ adam topladığım doğrudur Alchemy rate normal kasmak hafiften zor ilgilenenler özel mesajla bana ulaşsın lütfen

----------

Son olarak :

PY3N58.png

Konu sahibi arkadaştan özür dilerim fakat bunlar kendileri kaşındı :)

hiç sıkıntı değil istediğiniz gibi eğlenebilirsiniz ^^ ben takmam böyle şeyleri hakancığım bilir :D

server güzel bekleriz gelecekleri :)

Geri