• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroada büyük geri dönüş

aligelturan

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 May 2009
Puanı
13
Arkadaşlar benim bir düşüncem var sizinle paylaşmak istiyorum . Diyorumki maxigamede nin öncülüğünde büyük bir kampanya başlatsak bütün silk satan sitelerle beraber maxigamenin öncülüğünde silkroada geri dönüşle ilgili sizinde bildiğiniz gibi pvp sw ler eninde sonunda kapanıyo emeğimiz boşa gidiyo . maxigamedeki yöneticilerimiz uygun gölürse böyle bir uygulamaya başlayarım hem site kazanır hemde emeğimiz boşa gitmez :) bazılarınıza berki saçma gelecek bu düşüncem ama bence bu sitenin gücü böyle bi kampanya başlatabilir .

Yada daha farklı düşünceleri olan varsa dinlemek isterim .silkroadı eskiye döndürmek bizim elimizde .

Bir ara Maxigame olarak başlamıştık ama daha ilk günden bitti . Hemde yeni karakter oluşturup 120 olmak çok zor . Aslında lv atlamak zor değil sp kasabilmek zor . Dediğim gibi bir ara başladık çoğunluk bıraktı bende bıraktım .

Bence artık oyun devri kapandı..Oyunlara vakit harcıyarak elimize bir şey geçmez , varsa hedefimize yoksa ailemizle-arkadaşlarımızla geçirebiliriz vakiti..Bana göre gereksiz geliyor artık oyunlar silkroaddan tut lol-bf-cod ne varsa artık zaman kaybı - he arkadaşınla gidersin fifa-pes oynarsın o ayrıda tutupta bu lolmüş-sroymuş yani hep vakit kaybı gibi

Başlayasım var açıkçası 3-5 sağlam kişi bulsam 0'danda başlarım diğer charlarada devam ederim eskiden kalan 6-7 charım var karışık.

Bence artık oyun devri kapandı..Oyunlara vakit harcıyarak elimize bir şey geçmez , varsa hedefimize yoksa ailemizle-arkadaşlarımızla geçirebiliriz vakiti..Bana göre gereksiz geliyor artık oyunlar silkroaddan tut lol-bf-cod ne varsa artık zaman kaybı - he arkadaşınla gidersin fifa-pes oynarsın o ayrıda tutupta bu lolmüş-sroymuş yani hep vakit kaybı gibi

Bu kadar kararlı konuşmamak lazım aslında sonuçta zevkle ve renkle tartışılmaz. lol-bf-cod zaman kaybı olsa adamlar gelir elde edemez, youtuber'lar ve gamer'lar boşta kalır. Adamlar o oyunlar için sonuçta yıllarını veriyorlar. :) Oyun oynayarak eline çok şey geçer, çok şey öğrenirsin, biraz düşünmek lazım. Oyunuda abartmamak lazım. ;)

Bu kadar kararlı konuşmamak lazım aslında sonuçta zevkle ve renkle tartışılmaz. lol-bf-cod zaman kaybı olsa adamlar gelir elde edemez, youtuber'lar ve gamer'lar boşta kalır. Adamlar o oyunlar için sonuçta yıllarını veriyorlar. :) Oyun oynayarak eline çok şey geçer, çok şey öğrenirsin, biraz düşünmek lazım. Oyunuda abartmamak lazım. ;)
Sırf şimdi lol-bf-cod gibi oyunları tasarlayan adamlar para kazansın diye gidip ben onları oynayamam ki ayrıca yıllarca silkroad oynadım elime hiçbir şey geçmedi

Sırf şimdi lol-bf-cod gibi oyunları tasarlayan adamlar para kazansın diye gidip ben onları oynayamam ki ayrıca yıllarca silkroad oynadım elime hiçbir şey geçmedi

Arkadaşın dediğini anlamamışsın sürekli oyun oynaman gerekmiyor oyunu öğren tecrüben olsun belki youtuber veya gamer'lığa yönelirsin.

Son düzenleme:
nerde o sabahın 4 üne 5 ine kadar uniques beklediğimiz 7 8 partyler hey gidi hey şimdi oyunda uniques düşüyo kendi kendine kayboluyo kesen yok :D

Ben şahsen isroya geri döndüm ancak baştan kasmaya üşendim :D 120 wiz aldım gayet güzel oynuyorum şuan :) dediğin gibi private serverlerin geleceği muamma oluyor genelde..

iSRO bitti denilip duruyor ama birşeyin bittiği yok. Artık sadece para meselesi haline geldi iSRO o yüzden oyuncular hep tedirginlikle başlıyor. Bir ara forumdan [MENTION=166388]Sentius[/MENTION] ve yanında 15kişiye yakın başlamışlardı bir guild altında. Onlarla iletişime geç oynuyorlardı en son, son durum nedir bilmiyorum tabi.

Fakat iSRO oynamak istiyorsanız 3-5 sağlam paralı arkadaşınız olucak ve daimi olucaksınız başka çaresi yok iSRO oynamak için. Yarın bir gün başladıktan sonra bu arkadaşlarınla papaz olursan oynadığınada-oynıycağınada pişman olursun. Düşün kararını ver ;)

Biz ayrıca böyle bir etkinlik yapabiliriz, etkinlik yapma mesele değil. Büyük bir kitlenin geleceğini hiç ama hiç ummuyorum. Çünkü oyun bir süre sonra paraya dayanıyor ve arkadaşlarımız sıkıntı çekiyor. Herkes +18 yaşında olmayabilir,parası olmayabilir. Bir işte çalışıyor olabilir yani kısacası gerekçeleri vardır. Fakat iSRO oynarım diyip, parasını hazırlayan varsa onunla yola başlaman ve başta bazı şartlar koyup yola koyulman daha iyi olacaktır.

Tekrarlıyorum, biz desteğimizi her zaman verdik ve veririz. Önemli olan oyuncuların bu yoldan şaşmaması. Fakat hiç zannetmiyorum malesef ki başlansa bile en fazla 1-2hafta sürüp herkes lak diye bırakacaktır..

iSRO bitti denilip duruyor ama birşeyin bittiği yok. Artık sadece para meselesi haline geldi iSRO o yüzden oyuncular hep tedirginlikle başlıyor. Bir ara forumdan @Sentius ve yanında 15kişiye yakın başlamışlardı bir guild altında. Onlarla iletişime geç oynuyorlardı en son, son durum nedir bilmiyorum tabi.

Fakat iSRO oynamak istiyorsanız 3-5 sağlam paralı arkadaşınız olucak ve daimi olucaksınız başka çaresi yok iSRO oynamak için. Yarın bir gün başladıktan sonra bu arkadaşlarınla papaz olursan oynadığınada-oynıycağınada pişman olursun. Düşün kararını ver ;)

Biz ayrıca böyle bir etkinlik yapabiliriz, etkinlik yapma mesele değil. Büyük bir kitlenin geleceğini hiç ama hiç ummuyorum. Çünkü oyun bir süre sonra paraya dayanıyor ve arkadaşlarımız sıkıntı çekiyor. Herkes +18 yaşında olmayabilir,parası olmayabilir. Bir işte çalışıyor olabilir yani kısacası gerekçeleri vardır. Fakat iSRO oynarım diyip, parasını hazırlayan varsa onunla yola başlaman ve başta bazı şartlar koyup yola koyulman daha iyi olacaktır.

Tekrarlıyorum, biz desteğimizi her zaman verdik ve veririz. Önemli olan oyuncuların bu yoldan şaşmaması. Fakat hiç zannetmiyorum malesef ki başlansa bile en fazla 1-2hafta sürüp herkes lak diye bırakacaktır..
Valla abi İsroda hala hayat var ben özel nedenlerle çarımı satmak zorunda kaldım bu yüzden biraz ara verdim ama tekrardan devam edeceğim Orionda oynuyorum bazı arkadaşlar iş nedeni bıraktılar bazı olaylar oldu biz 3 kişi kaldık. :) Ama isroya tam gaz devam. Herkesin dediğide doğru değil ağzı olan konuşuyor isronunda bittiği yok olduğu yerde duruyor. :)

Sen çok güzel söylemişsin abi parasız bir yere kadar gider ama bir yerden sonra mecburen oyun paraya dönüyo seti yapması silah alması B Çekmesi vs. şeyler para gerektiriyor tamam ben isro güzel devam diyorum ama parasızda çok beklenti beklememek gerek.

Son düzenleme:
Sıfırdan kasmak sıkıntı yaratır car satın alıp itemlerini dizersen p.serverdan daha iyi

2 saat önce teskere aldım eve gidince sroya devam

----------

iSRO bitti denilip duruyor ama birşeyin bittiği yok. Artık sadece para meselesi haline geldi iSRO o yüzden oyuncular hep tedirginlikle başlıyor. Bir ara forumdan @Sentius ve yanında 15kişiye yakın başlamışlardı bir guild altında. Onlarla iletişime geç oynuyorlardı en son, son durum nedir bilmiyorum tabi.

Bİ denemek lazım bütün oyun siteleriyle ortaklaşa yapılacak bi iş tek başına yapamayız

----------

Valla abi İsroda hala hayat var ben özel nedenlerle çarımı satmak zorunda kaldım bu yüzden biraz ara verdim ama tekrardan devam edeceğim Orionda oynuyorum bazı arkadaşlar iş nedeni bıraktılar bazı olaylar oldu biz 3 kişi kaldık. :) Ama isroya tam gaz devam. Herkesin dediğide doğru değil ağzı olan konuşuyor isronunda bittiği yok olduğu yerde duruyor. :)

Sen çok güzel söylemişsin abi parasız bir yere kadar gider ama bir yerden sonra mecburen oyun paraya dönüyo seti yapması silah alması B Çekmesi vs. şeyler para gerektiriyor tamam ben isro güzel devam diyorum ama parasızda çok beklenti beklememek gerek.
sende haklısın :)

Geri