• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroadı bıraktım lol'e başlıyorum ne yapmam lazım?

$eRiAlKiLLeR

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
17
Silkroad'ı bırakalı aslında seneler oluyor fakat o oyunun yerini dolduracak bir oyun bulamadım heycanla bilgisayarın başına oturmuyorum artık o eski silkroad olsa keşke...
Uzun zamandır takip ediyorum herkes LOL oynamaya başlamış silkroadı bırakanlar oraya geçiyor benide sardı gibi ama yeni başladım sadece botlarla oynuyorum botlara bile yeniliyorum neredeyse :angry: gerçek oyuncularla oynamam mı gerekiyor ? ne öneriyorsunuz bana

Eğer ismini yanlış hatırlamıyorsam Koray'dı.
Gamerchamp gibi bir projeye sahipken silkroadı bırakmana üzüldüm açıkçası :)
Beni tanımayacaksın muhtemelen fakat gamerchamp ismini de ben bulmuştum :D

Aynı şeyi bende yaptım , silkroad'dan LoL'e geçtim. Bence çok daha keyifli ve takım oyunu olduğu için daha zevkli duruyor şimdilik...

Eğer ismini yanlış hatırlamıyorsam Koray'dı.
Gamerchamp gibi bir projeye sahipken silkroadı bırakmana üzüldüm açıkçası :)
Beni tanımayacaksın muhtemelen fakat gamerchamp ismini de ben bulmuştum :D

Bir aralar tekrar başlatalım diye düşündük hatta çok daha büyük bir şey düşünüyorduk fakat okul buna izin vermedi o zaman lisedeydim bol bol vaktim oluyordu şimdi üniversitedeyim eve gelecek vakit bulamıyorum :)

Hatırlayamadım ama o ismi sen bulduğuna göre silkroadchamp dan beri varsın demektir 2009 da benim ortağım 2-3 kişiydi ip ucu alabilir miyim :D

Wild_Tuana hatırladım şimdi :) volkandan da eskisin böyle eskileri gördükçe hüzünleniyorum vallahi

üniversite bizi dağıttı hacı ya private işine bir daha giricektikte zaman bulamadık bu aralar gamerchamp projesi hakkında konuşuyoruz bakalım hayırlısı

Oyunla ilgili kafanıza takılacak sorunları ve şampiyon yapılandırmaları için benimle iletişime geçebilirsiniz ;) + olarak şampiyon rehberlerimize ve oyun için oynayış/tuş detayları için rehberler ve karakter yapılandırmaları bölümlerini inceleyebilirsiniz
Ve herşeyden önce oyunu bilmediğiniz için moralinizi bozmayın dota geçmişiniz yoksa zorlanırsınız lol de ama zamanla sizde seviyenizi yükseltebilirsiniz.

Ahh ahh 5 sene önce daha mutluydum ne günlerdi şimdi bi üniversite sevdası.Bambaşka bir hayatım oldu bilgisayar eskiden işimdi şuanda sadece araç olarak kullanıyorum müzik dinle twitterda takıl arada 2 pes yap :D

Geri