• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroadı nasıl engellerim?

Aktiflik
K.Tarihi
7 Mar 2011
Puanı
9
Arkadaşlar merhaba. ben bilgisayar'da grafik tasarım ve web tasarım vs. yapıyorum. zamanında bende oynadım silkroad ve kardeşimde acayip bir şekilde silkroad bağımlısı. süreklü para yatırıyor. private serverlerda felan oynuyor.

hal böyle olunca bende bilgisayar üzerinden gerçekleştirebileceğim işlerimi tamamlayamıyorum ve müşterilerimden paralarımı alamıyorum.
bu durum da beni acayip germeye başladı. parasal sıkıntılarım ortaya çıkmaya başladı çünkü bilgisayarın başından kalkmıyor !

benim tek derdim şu lanet olası oyunu engellemek ve bu dertten kurtulmak.

C:\Windows\System32\drivers\etc klasörünün içindeki hosts dosyasına bunları ekledim ama çözüm olmadı. hala girebiliyor...

127.0.0.1 78.135.80.109127.0.0.1 www.realsilkroad.com
127.0.0.1 guard5.oyundanbiri.net
127.0.0.1 gwgt1.joymax.com
127.0.0.1 gwgt2.joymax.com
127.0.0.1 guard20.oyundanbiri.net

yardım edebilirseniz sevinirim...

Oyun dosyalarını bozmayı dene.Mesela çözülmüş sorunlardan sorun yaşayanların konularını bul onlar nasıl çözmüşlerse sorunlarını sen aksini yap oyunu sürekli boz.

Hostta değişiklik yaparsan engellemez aksine yolunu açmış olursun,online oyun tarzı şeylere bağlanmamız için açık olan bir ip var onu bulup modemden yada firewalldan blocklarsan online oyunlara giremez hale gelir dostum

Bkz : Devlet yurtlarında uygulanan sistem.

Hostta değişiklik yaparsan engellemez aksine yolunu açmış olursun,online oyun tarzı şeylere bağlanmamız için açık olan bir ip var onu bulup modemden yada firewalldan blocklarsan online oyunlara giremez hale gelir dostum

Bkz : Devlet yurtlarında uygulanan sistem.

Modemin firewall ayarlarına gir 49000 ile 51000 arası portları kapatmaktan bahsediyorsun, onuda yaptım dostum. ama hala erişim var...

Oyununun ana dosyalarının içinden kardeşinin fark edemeyeceği önemli bir dosya sil.

Ekran kartını çıkar Ram ini falan düşür oyun açılır ama zevk alamaz :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Virüs programlarından engelle ebeveyn denetimini aç oyunu sil modemi kapat vs vs :D

черная смерть;35567466' Alıntı:

teşekkür ederim dostum. artık bir daha windows kurduğum zaman denerim :)

ama iyiymiş bunu sevdim, kendi müşterilerimde soruyordu bana. metin 2 yi knight i felan da aynı şekilde yapabilirmiyiz acaba?

Tabiki , o oyunlarında bağlantı portunu bilirsen yapabilirsin

Geri