• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroadın durumu ney ? Kapanıcakmı yoksa ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan 23onur23
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

23onur23

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 May 2011
Puanı
0
Arkadaşlar silkroada tekrar başlamayı düşünüyorum ama durumu ney bilgi verebilecek varmı kapanıcak diye duymuştum ben ?

Böyle bir duyum ortaya atıldı fakat joymax şirketinin açıklamasına göre uydurma bir haber oldugu kanısında joymax gibi bir şirketin batıcagına sanmıyorum

bende sanmıyorumda öyle söylentiler vardı 2 senedir oyun çöküşte hiçmi bişey yapmazlar anlamadım yada bekliyorlarmı çözemedim

Adamlar Dünya'nın parasını kaldırıyor bu oyundan ne çöküşü :D

@Kuroyukihime arkadaş var sanırım.

Bununla ilgili bir konu açtım . Mod'lar onaylasın okursun .

Böyle bir duyum ortaya atıldı fakat joymax şirketinin açıklamasına göre uydurma bir haber oldugu kanısında joymax gibi bir şirketin batıcagına sanmıyorum

zaten dediğin gibi joymax gibi bir şirket batmaz tabi ki altında silkroad haricinde silkroad-R digimon master ve daha nice mobil uygulamaları var fakat çok büyük bir oyuncu kitlesi kaybetti haliyle sonu ne olur resmi bir açıklama yok :)

Silkroad'ın kapanması joymax ın batması demek değil zaten silkroad'ın kapatılması hakkında hiç bir açıklama yapılmadı.
Güncelleme gelmemesinin sebebi silkroad editörlerinin mobil oyunlara kaydırılması pc oyunları yerine mobil oyunların daha çok rahbet görmesi nedeniyle silkroad yerine mobil oyunlara yöneldiler.

çöküş yokta sadece akıllı telefon ve tabletlere yöenelik çalışmaları daha fazla ağırlaştırıcaklarmış :)

Joymax'ta kapanan iki oyun gördüm bunlardan birisi Deco Online diğer ise Karma Online'dı.Bir tane daha vardı sanırım izometrik oynanan tandik birşeydi adını unuttum.Deco'nun kitlesi vardı biraz ama diğerinin o kadar yoktu kapanmalarından sonra kimse hüsran yaşamadı.Silkroad kapanır kapanmaz orasını bilmem ama bu kadar fazla oyuncu kitlesi olan bir oyunun neden ikincisi yapılmaz aklım almıyor.

Bizim millet saniyor ki, koskoca Joymax'in Silkroad oyunu sadece bizim Turkiye'de cokuse gecti. Silkroad'i hala deli gibi oynayan birsuru adam var dunyada. Ben kendimi bildim bileli bu furya doner durur ortalikta.

Valla silkroad ister kapansın isterse batsın hiç umrumda olmaz. Oynamak istedikten sonra dolu private server var ve real srodan binlerce kat daha iyidir.

En son girdigimde lag vardi,gerisini sen düsün..

En üst seviye olan legend iteme sadece silk ile arti basiliyor,çharlar 50-100tl gibi fiyatlara satiliyor,zorlasan 40lirayada bulursun,sence ben basliyim mi desem sen bana ne öneride bulunurdun ?

Yani ister 100sene dursun,ister batsin bana eski ortamini saglayamiyor.

Geri