• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroadmax.org or com ?

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Sitenin ilk açıldığı zaman uzantısı .org değilmiydi ? _ßoss_ (boş) arkadaşımız com olduğunu idda ediyor bende org olduğunu idda ediyorum :D

Erdenizcim sen daha tomurcuktun buralar daha önceden silkroadmax.com'du sen herhalde org'da geldin :D

MaxiGame Kronolojisi :

1. Silkroadfun.com (Japonlar almış domanini kadın ürünleri satıyorlar şimdi :D )

2. Silkroadmax.com

3. Silkroadmax.org

4. Maxoloji.com

5. Maxigame.org

Yani iddaayı kaybettin Erdenizgül, bütün foruma cocostar alacaksın :D

.com du .org oldu maxoloji oldu sonra .com uzantılı öneri istedi ümit abi maxigamerz.com yaptı nasılsa ?

Maxigame.com kullanımdaydı. Sahibi olan i.bne 5000$ istedi, onun gıcıklığına Maxigame.org u aldım :D Ben org u aldıktan sonra mail gönderdi 1000$ olur dedi, kaybol dedim :D

MaxiGame Kronolojisi :

1. Silkroadfun.com (Japonlar almış domanini kadın ürünleri satıyorlar şimdi :D )

2. Silkroadmax.com

3. Silkroadmax.org

4. Maxoloji.com

5. Maxigame.org

Saol abi bilgi için :D

Ümit abi kaybettin ta ta ta öldün cıq :D :D

2. Silkroadmax.com

3. Silkroadmax.org

4. Joymaxi.com
5. Maxoloji.com

6. Maxigame.org

Ümit abi kaybettin ta ta ta öldün cıq :D :D

2. Silkroadmax.com

3. Silkroadmax.org

4. Joymaxi.com
5. Maxoloji.com

6. Maxigame.org

Tam ben yazıcaktım joymaxiyi :D En sevmediğim oydu zaten :D

----------

Maxigame.com kullanımdaydı. Sahibi olan i.bne 5000$ istedi, onun gıcıklığına Maxigame.org u aldım :D Ben org u aldıktan sonra mail gönderdi 1000$ olur dedi, kaybol dedim :D

asdasdasd idolümsün :D

MaxiGame Kronolojisi :

2. Silkroadmax.com

3. Silkroadmax.org

4. Maxoloji.com

5. Maxigame.org

Canın sağolsun yarı yıl tatilinde ankaraya kuzenin yanına gelicem orda sabaha kadar cocostar alıcam sana :D

İnş gelirim :(
silkroadmax'tan bahsediyorsan canımın içi o com'du :P

Sende gel abi ankaraya beraber takılalım sonra ben konu açarım.

Ben kahraman abi ümit abi biz 3 kişiydik sonra beni banladılar 2 kişi kaldı diye :D :D :D
Vurmayın gidiyorum :(

Geri