• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SilkroadR Media.pk2 Edit By EkremSoft Ver. 1.0 (1.008)

ekremsoft

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Eyl 2009
Puanı
37
maxigamebanner1.png

SilkroadR Media.pk2 Edit By EkremSoft
SilkroadR'nin İlk Ve Tek Media.Pk2 Editi
;)

Edit Version 1.0 Game Version 1.008

Unique spawn Map

54461271.jpg

Giriş İntrosu Değiştirildi(Müziğin Editle alakası yoktur)

Skill Bar Ve Exp Bar Değiştirildi

68162369.png

Yeni Launcher Facebook Eklentisi İle EkremSoft Facebook Sayfasını Güncel Olarak Takip Edebilirsiniz Güncellemelerden Haberdar Olabilirsiniz (Beğenin lütfen!)

91915166.jpg

Hp-Mp İkonlar Değiştirildi

83232843.jpg

Hp-Mp Bar Değiştirildi

44088909.jpg

Unique Boyları 4x Büyütüldü

Login Ekranının Alt tarafı ile Üst Tarafı Siyah-Kırmızı Bir Papirusle Kaplandı

17185246.jpg

Tarama Sonucu
Smart Install Maker programı ile sıkıştırıldığı için antivirus programı tarayamamıştır Bu Programın içinde Sadece Media.pk2 ve Silkroad.exe Bulunmaktadır Güvenmeyenler indirmeyebilir

ekranalntsov.jpg

Kurulum:İndirdikten sonra çift tıklayıp programı çalıştırın ileriye tıklayıp SilkroadR kurulum klasörünü seçin ileri deyin ve yüklenmesini bekleyin.

İndir! EkremSoft SilkroadR Media.pk2 1.0 (1.008)

Önemli Not:
SilkroadR Online Versionu Güncel olmadan Bu editi kurmayınız !

Çalıntı Yapacak Kadar Düşmeyin !:hfy:

Kullananlar 1 teşekkürü çok görmez heralde ?
:'(

Facebook Sayfamı Beğen en güncel gelişmeleri al
:up:

Anti İnvisible ve Gm Konsolu Bu versionda yoktur.

Moderatörün son düzenlenenleri:
İntro'yu benğendim En çok :)

İcon ve barı beğenmedim :(

Verdim teşekkürünü :)

Kullandıktan sonra verseydin .d Hp Mp barı çoğu kişi değiştir diyodu photoshopla yaptım bişeyler belki ilerki sürümlerde değiştiririm Hp Mp Pot da orjinale çevirebilirim

kullanmaya bilirim ama forumda boyle calısmalar yapan arklar cok az sende bu calısmalar yapan az sayıda kısılerden biri oldugun ıcın tessekkurunu verıyorm.

Sa ekrem abi bi istegim war uniw spawn map upload edip link verebılırmsıın tek olarak bende wardıda silinmiş bu ayyıldızlı felan olanı :( şimdiden tesekkürler

güzelmis kardesm eline saglık..

----------

Kardesim merak Ettiğim birsey var. Lütfen Bilgini bnmle Paylasırmısın. Su hani Log,in Olurklen Wing Videosu var. O Sanamı Ait Yoksa Orjianlde Baska Bi Silkroad Sürümündenmi Aldın. Kendin Yaptıysan nasıl çeltiğini Bi Anlatırmısın..

serverim için ücretli media pk2 yaptıracağım. ilgini çekerse pm at konuşalım

slm arkadaşım senden rica etsem silkroadR media pk2 autoselect kurup paylaşırsan memnun olurum şimdide tşk

----------

crack mbotu nasıl kullanabiliriz bütün sro oyunlarda çalışıyor laki silkroadR dosyasın gösterdiğimde uyarı veriyor lütfen yardım ederse sevinirim

oyun içinde millt +9 +10 level gibişeyler yazıyo bu şekilde kolay level atlama bi yolumu var acaba

----------

uzaklık ayarları yapılmış autoselect li bir mediaPk2 hazırlanıp link olarak paylaşılırsa sevinirim
ayriyeten bota para vericeğimize o parayı oyun için kullanırız hürmetler kolay gelsin

----------

eline sağlık tşk

Geri