• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SilkroadStory 120 Cap Database All Working

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Narcenarx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Narcenarx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
1 Eyl 2012
Puanı
6
SilkroadStory 120 Cap Database

¤ Level Cap : 120 ¤

¤ Skills Cap : 120 ¤
¤ Solo EXP/SP Rates : 300x ¤
¤ Party EXP/SP Rates : 350x ¤
¤ Drop Rate : 80x ¤
¤ Gold Rate : 70x ¤
¤ Degree 13 ¤
¤ Race : CH & EU ¤
¤ SOX Drop Rate: 35% ¤
¤ Fortress Working ¤
¤ CTF Working ¤
¤ Arena Working ¤
¤ Job Rates : Custom Rates ¤
¤ MagicPop Rates : 3x ¤
¤ New Glows ¤
¤ Alchemy Rates : 3x ¤
¤ Some Unique Drop SOX D12 A,B ¤
¤ Elixir Give +5 In Item Mail
¤ New Avatar And New NPC For Special Items ¤

Database Mediapk2 Full Client Link

Client : http://www.sendspace.com/pro/dl/e8nq3o
Media : http://www.sendspace.com/pro/dl/dshz8h

Database : Database SilkroadStory- All New Added By Me Database Was Normal.rar

Teşekkürler birazdan bu db 100 cap`a çevirmeye çalışcam inşallah çalışır.

Alınma ama artık her yer databes doldu ve hiçbirinin birbirinden farkı yok

sana garezim olduğu için felan yazmadım yanlış anlama :)

geçmişte paylaşılan databesle millet oyun açıyor sonra serverın adını yazarak Şu SRO nun databesi diye :D

Beni bağlamaz çok fazla database var yada yok ben paylaştım kullanmak isteyen olursa kullanır. :)

indirmek isterken user pass istiyor, üstte verdiği user i yazıyorum olmuyor

Linkler komple kaldırılmış alıntı yaptığım yerde`de kalkmış konuyu çöpe taşırsanız sevinirim.

bu dbyi kullananlar var mı? skillerde bug var çözebilecekler pm atabilirmi bana skilleri 120e up ediyorm max yazcagı yerde up yazıyor hala ve dc veriyor

bu db 100 cap felan kolay olur yani npclerdekı eksıklerı duzeltırsen yani eksık dedıgım 100cap'a gore ayarlarsan iyi olur yanı ama bu haliyle daha rahat olucagını dusunuyorum ellerıne sağlık :)

Geri