• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad'un ilk launcherı (arıyorum)

DragonSlayer

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Ocak 2015
Puanı
31
Değerli arkadaşlar merhaba,

Silkroad'un aşağıda resmini paylaştığım ilk launcherının psd sini arıyorum. Elinde olan varsa benimle paylaşabilirse çok memnun olurum.
Daha önce bi konu açılmış fakat link silinmiş.

Buyrun bunu arıyorum. Bu resmin diğerinde armor set giyinmiş bi çinli karakter var. PSD lazım özellikle.

gqZVzQ.jpg

Piyasada daha önce bu launcherların PSD halini hiç görmedim. Belki de ben gözden kaçırmışımdır fakat vardır. Eğer yoksa bile PhotoShop bilgin varsa kendin bu launcher görselini kullanarak PSD dosyanı oluşturabilirsin. Zaten VSRO clientinde bunun .bmp halleri mevcut.

Piyasada daha önce bu launcherların PSD halini hiç görmedim. Belki de ben gözden kaçırmışımdır fakat vardır. Eğer yoksa bile PhotoShop bilgin varsa kendin bu launcher görselini kullanarak PSD dosyanı oluşturabilirsin. Zaten VSRO clientinde bunun .bmp halleri mevcut.
Kardo şimdi görmüş oldun işte : )

İndir : http://dosya.co/lvvb5jhduqyn/Erhan.psd.html

Tasarımın source hali istediğinizi arka plana koyabilirsiniz. Bir teşekkür yeter

Son düzenleme:

Ben teşekkür ettim, işim malesef olmuyor ama her şeyi biriktiriyorum bulutta :) Msn aracılığıyla hotmailimde neler neler birikmiş bir görsen 2007 den beri :D
Aman kardo dikkat et gözünü seviyim benim mega hesabım patladı hayatım gitti nete güvenme sağlama al boşver ^^

Aman kardo dikkat et gözünü seviyim benim mega hesabım patladı hayatım gitti nete güvenme sağlama al boşver ^^

Benim haberim yok kendisi biriktirmiş, bundan sonrada öyle bir sorun olmaz gibi görünüyor :) 2014 te keşfetmiştim biriktirdiğini :D Her neyse şu ilk Silkroad Online site düzeni ve launcher, oyuna girerken karakter gelince start deyip "DİN DON" sesi çıkması değilde karakter oyuna girdikten sonra "DİN DON" sesi çıkması ve arkadaşında bahsettiği gibi oyuna girerken falan o şovalye ya da herkesin bildiği elinde harp tutan kadının çıkması bunların unutulmaması lazım, bunlar işimize yarar serverına nostalji havası katanlar için. Daha nicesi var :) Öyle değil mi dostum ?

Benim haberim yok kendisi biriktirmiş, bundan sonrada öyle bir sorun olmaz gibi görünüyor :) 2014 te keşfetmiştim biriktirdiğini :D Her neyse şu ilk Silkroad Online site düzeni ve launcher, oyuna girerken karakter gelince start deyip "DİN DON" sesi çıkması değilde karakter oyuna girdikten sonra "DİN DON" sesi çıkması ve arkadaşında bahsettiği gibi oyuna girerken falan o şovalye ya da herkesin bildiği elinde harp tutan kadının çıkması bunların unutulmaması lazım, bunlar işimize yarar serverına nostalji havası katanlar için. Daha nicesi var :) Öyle değil mi dostum ?
Aynen ama kimden bulcazki 10 yıl önceki clienti bulsak ben klonlarım onu.

Geri