• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silver olma keyf

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
rdGjo7.jpg

8 Kere seriden düşdükden sonra sonunda silver oldum. :D Bu atasözü gerçekden doğruymuş. Azimle s*çan duvarı delermiş. :D

Biz oriona gelmiyor çünkü dersleri var,meşgul diye bilelim.Beyfendi LoL'de takılsın. :D :alkis

Biz oriona gelmiyor çünkü dersleri var,meşgul diye bilelim.Beyfendi LoL'de takılsın. :D :alkis
Dersler var olmazmı. :D Hafta sonu takılıyorum sadece. :D Silkroad'a çok nadiren giriyorum çünkü sen çarları bota koyuyorsun bende ellemiyom kasılsınlar diye :D

----------

tebrik ederim :'(

kıl payı ile çerçeveyi alıyosun :)
Sağolasın. :D Millet çerçeve için silver oluyor zaten silver olduğum anda lige bakiyim dedim 10 tane 0 puan var. :D

Dersler var olmazmı. :D Hafta sonu takılıyorum sadece. :D Silkroad'a çok nadiren giriyorum çünkü sen çarları bota koyuyorsun bende ellemiyom kasılsınlar diye :D

----------

Sağolasın. :D Millet çerçeve için silver oluyor zaten silver olduğum anda lige bakiyim dedim 10 tane 0 puan var. :D
söyleseydin yardımcı olurdum la bende arkadaşı çıkartıyorum :( profil

Tebrikler iyi bir his cidden Bronz liginden kurtulmak.

Benimde geçen sezonu bronz olarak bitirmiş bir hesabım var sırf geçen sezonu bronz olarak bitirdiği için o hesabı oynamıyorum. :)

TR serverı sayesinde tekrar düşersin. Mid veya solo alıp oyunu taşıman lazım ancak. Yine de hayırlı olsun. Özellikle gümüş 2 aşamasında çok feeder denk geliyor.

Geri