• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sınava girecek kardeşler :D (YGS-LYS)

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Evet beyler moraller nası normalde böyle konular açmamda bu 2. senem benim yine ve yine umut yok sizde durum nası :haha

40-50 gidip geliyoz fen berbat 0-3 arasi

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[FONT=&quot]edit123123[/FONT]

Son düzenleme:
YGS hakkında bir tüyo vereyim. YGS LYS'ye göre çok alengirli bir sınav. Çok çalışıp heba olan da gördüm hiç çalışmayıp turnayı gözünden vuran da. Olay %80 sınav sırasındaki psikolojinize bağlı, herkese başarılar.

YGS hakkında bir tüyo vereyim. YGS LYS'ye göre çok alengirli bir sınav. Çok çalışıp heba olan da gördüm hiç çalışmayıp turnayı gözünden vuran da. Olay %80 sınav sırasındaki psikolojinize bağlı, herkese başarılar.

Ben çalışmayıp kazanamayanlardan olucam o belli :D

Yapıyoruz bişeyler pek çalıştığım yok şu aralar genelde en az 65 felan çıkıyorda hedef 75-80 felan.

YGS hep mantık üzerine kurulu. Hiç görmediğim soruları sadece mantık üzerinden direk çözebiliyorum. :ent

Ancak haklısın. Olay psikoloji'de bitiyor. Bir arkadaş sınavdan 450-500 alabilecek kapasite de ancak sınava psikolojik olarak çok ağır bir durumda girdi ve bir soruyu yapamadığı için çıktı sınavdan. Sadece 1 tane soru..

---------------------------------------

Son düzenleme:
YGS boş LYS önemli olan.

Yanlış. Her ikisi de önemli.

Senin yerleştirme puanın YGS ve LYS'nin harmanlanması ile oluşuyor.

Yaptığım hesaplamalarda sadece LYS'de tam yaparsan 340 alıyorsun. Geri kalan 260 puan YGS'den eklenir. LYS en çok puanı verdiği için önemli ancak YGS'nin de payı küçük değil. Bunlar dışında birde bölüm puanı, okul birinciliği, yerleştirme puanı ve diploma puanı var.

---------------------------------------

Son düzenleme:
Geri