• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sınıf Başkanı Oldum

Gedikoglu

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Şub 2012
Puanı
35
Daha sonra okul başkanı olmayı düşünüyorum.Sonra ilçe il derken Türkiye öğrenci temsilcisi olarak TBMM'ye gideceğim.Allah nasip ederse de ilerde başbakan olacağım.

Vay keriz vay bedavaya ırgatlık :D
Bana lisede sınıf başkanı ol dediklerinde niye dövülecek amalar mı var sınıfta demiştim :D Başkanlık teklifini geri çekmişti hoca :D

Japonya olsa tebriklerimi sunarım helal olsun derim gerçekten birşeyler yapabilirsin.

Ama şuan tek yapabileceğin;

Sabahları defteri alıp yoklama almak ve geri yerine koymak.

Yavaş yerler yaş kayarsın :D
Yaşayacağımız yaş max 70 ondan hızlı olmamız gerek.Başbakan olunca hemen yerli otomobil yapacağım.Markasında KEREK koyacağım.Logosunuda Maxigame'deki ps masterlere yaptıracağım.

----------

Japonya olsa tebriklerimi sunarım helal olsun derim gerçekten birşeyler yapabilirsin.

Ama şuan tek yapabileceğin;

Sabahları defteri alıp yoklama almak ve geri yerine koymak.

Baltalı ilah.
baltali-ilah_424041.jpg

Lisede sınıf başkanı olmak kötü ya, yoklama al, dersleri yaz vs.

Orta okulda başkan olmuştum :D Zorla başkan yapmışlardı,höt dedim mi sınıfta konuşan bir kişi bile olmazdı... Ne zamanlardı lan... Ama bir b*k yok yani boşa havalara girme :D

@kakao ben hiç öyle şeyler yapmazdım lan,yollardım sınıftan 1-2 vitaminsizi :D

Orta okulda başkan olmuştum :D Zorla başkan yapmışlardı,höt dedim mi sınıfta konuşan bir kişi bile olmazdı... Ne zamanlardı lan... Ama bir b*k yok yani boşa havalara girme :D

@kakao ben hiç öyle şeyler yapmazdım lan,yollardım sınıftan 1-2 vitaminsizi :D

Sınıf kapısının dışında el arabası duruyodu sanırım senin :D

Geri