• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sınıfı geçermiyim

Khannelles

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ocak 2011
Puanı
17
arkadaşlar 11. sınıfa gidiyorum sayılsal öğrencisiyim 4-5 tane zayıfım gelicek gibi iki dönem ortalamam 1430-1450 filan oluyor yani ortalamam 50-51 civarı ama dil anlatım zayıf gelicek gibi sorumlumu geçerim yani yeni yönetmeliğe göre kasımda ayda nisanda vermek zorundayım değil mi onu öğrenmek istiyorum lütfen bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi

----------

arkadaşlar internette minimumda hesapladım böyle yazıyor

1. Ders Sayısı: 13 ders
  2. Toplam Ders Saati: 28
  3. Ağırlıklı Puanlar Toplamı: 1435
  4. Dönem Ağırlıklı Puan Ortalaması: 51.25 (Geçer)

Dil ve anlatım ilk ve ikinci dönem notlarını yazarsan yardımcı olabilirim.

Bildiğim kadarıyla iki dönem ortalaman 50 olduğu zaman geçiyorsun o sorumluluk sınavları kalktı diyede biliyorum ek olarak .. Moralini bozmak istemem ama dil anlatımdan iki dönem ortalamasından geçmeye baksan iyi edersin

Allah yar ve yardımcınız olsun genşler :)
Şu karne stresi' ni yaşamayalı 6. sene vallahi hayat Haziran'da daha bir güzelmiş aslında bunu anladım :D

Dil ve anlatım zayıf olsa bile karne ortalaman 50 in üstündeyse sorumlu olarak geçiyorsun.

NOT: 10 ZAYIFIN OLSA BİLE SORUMLU GEÇERSİN :)

dil anlatım ilk dönem 45 ikinci dönem sözlüleri girmedi daha ama ortalama 33 tamam bende sorumlu olarak geçiyimde kasımda filan veririm inşallah teşekkür ederim herkese

Geri