• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sırayla Yanıp Sönen Yazı Yazma |Resimli Anlatım |

Sütlü Çikolata

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
0
Sırayla Yanıp Sönen Yazı Yazma by ImJusTReaL
59461080.jpg

İlk önce Yazacağımız Yazı için gerekli arkaplanı oluşturuyoruz.

74278259.jpg

Bütün Katmanı kaplıyacak şekilde text açıoruz.

34936747.jpg

Şimdi Sıra Bütün Harfleri Teker Teker Farklı Textlerde yazmaya geldi.

90584968.jpg

Unutmayın Hepsini Bir önceki harfte bıraktıınız boşluktan 1 boşluk daha çok bırakarak yapacaksınız.

40058651.jpg

Ve İşte Hazır...

86949967.jpg

Daha Sonra Bütün Yazı Katmanlarını Seçerek İstediğimiz Yere Taşıyacağız.

35342549.jpg

Taşıdıktan Sonra Pencere Kısmından Animasyonu Açıyoruz.

39955159.jpg

Şimdi Sıra Yaptığımız Katmanları Kopyalamaya Geldi.

48402625.jpg

Yazcağınız Kelime Kadar Kopyalayın Yani BYMASTER'de 8 harf varsa bizim 9 tane karemiz olması lazım.

45404573.jpg

2.Kare ye Tıklayın ve İlk Harfi Gizleyin.

55641445.jpg

Sonra 3. Kareye Tıklayın ve 2. harfi gizleyin.

62557226.jpg

Böyle Böyle Son Harfe Kadar Yapın ve Oynat(Play)'e Basın! İşte Hazırr.

imza1.gif

Nasıl Kaydedebilirim?
.gif olarak kaydetceğimiz için CTRL+S Yapmıyoruz. Onun Yerine Şu Yolu izleyeceğiz. Dosya>Web ve Aygıtlar İçin Kaydet(Alt+Shift+Ctrl+S)>Kaydet. Yolunu İzleyin ve .gif olarak kaydedin.

Ek Bilgiler:
Eğer Harflerin Geçiş Hızlarını Yükseltmek istiyorsanız Şöyle Yapın:

84176932.jpg

Ve Ne Kadar İsterseniz Seçin.

98168443.jpg

Bazı Yazı Yanlışları Vardı Af Ola!

Çok teşekkür ederim demin denedim beceremedim ben bi ara tekrar denerim paylaşm için saol
Ama bir sorun var animasyon penceresine ekiyorum mesela 2. deki ilk harfi silerken animasyondaki hepsinde gidiyor aynı harf

Çok teşekkür ederim demin denedim beceremedim ben bi ara tekrar denerim paylaşm için saol
Ama bir sorun var animasyon penceresine ekiyorum mesela 2. deki ilk harfi silerken animasyondaki hepsinde gidiyor aynı harf

silmiceksin yandaki göz varya ona tıklayacaksın ve görünümden kaldıracaksın öle silersen tabi gider :D

Arkadasım eline sağlık.İyi güzelde sen bunları anlatırken kendine göre anlatmışsın.Hiç bilmiyen biri olarak tüm harflerin slotlarını tek tek yaptım da bir türli animasyona kopyalayamadım hepsini.Biraz ayrıntıya dökseymişsin daha iyi olacakmış.

Arkadasım eline sağlık.İyi güzelde sen bunları anlatırken kendine göre anlatmışsın.Hiç bilmiyen biri olarak tüm harflerin slotlarını tek tek yaptım da bir türli animasyona kopyalayamadım hepsini.Biraz ayrıntıya dökseymişsin daha iyi olacakmış.

ben PS i hep böle öğrendim şu resimlere bi dikkatli baksan her şeyi bulursun :'(

PS: Böyle diyorsun ama hareketli imzanı kendin yapmışsın

Dediğin gibi yazılardan bişi çıkartamayınca bende resimlere daha dikkat ettim ve sayende imzayı yaptım eline sağlık

immortal ya ben denedim ama o harfleri nasıl değişik bir biçimde yazıyorsun ben bir arka plan aldım tamamını text yaptım ama yazarken normal olarak yazıyor ?

immortal ya ben denedim ama o harfleri nasıl değişik bir biçimde yazıyorsun ben bir arka plan aldım tamamını text yaptım ama yazarken normal olarak yazıyor ?

immortal deil ImNoTReaL ^^ değişik bir biçimde yazıyorsun derken nasıl gölge filan verioyurm onu mu soruyorsun?

kusura bakma göz işte ilk görünce immortal a benzettim :D

tamma onu buldum ben ama şimdide bir resime nasıl resim ekleyebilirim ?yada diyelim kola reklamının afişinden o kola şişesini nasıl alabilirim ?

save for web & devicens deyince photoshop kapanıyor ne yapmam lasım acaba ?

Geri