• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Siri Türkçe Oluyor (iOS 9)

Captain Meta

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
110
Apple’ın ABD merkezinde çalışan bir Türk geliştiricinin yayınladığı görsellerde, Siri’nin iOS 9’la birlikte Türkçe olacak şekilde gelmesi bekleniyor. Bun kişinin yayınladığı görsellere göre Türkçe Siri, iOS 9 güncellemesiyle birlikte geliyor. Yapılan testlerde Türkçe Siri’nin oldukça başarılı olduğu ve hatasız bir şekilde çalıştığı söyleniyor.

1(7).png

2(5).png

bu siri ne iş görüyor iphone yeni kullanıyorum pek anlamadım :)

Sesli asistan ama gelişmiş sana cevap veren yardımcı türkçe olarak geliyor ve işin garip yanı ilk türkçe sesli asistan gerekli talebi alırsa windows phone ve win10 için cortanada türkçe olarak gelicek ve o siridende kat kat gelişmiş gerçi her ikiside iyi iş çıkarıyor.

Geri