• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

şişmanlar için giyim tüyosu lazım

BilocanGoklerde

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Nis 2014
Puanı
25
normalde rapper giyinen biriydim ancak farklı nedenlerden dolayı hızlı bir şekilde giyim tarzımı değişmem lazım. 3 oda 1 salon göbeğim mevcut bu yüzden normal mağzalarda pek bişi bulamıyorum. zayıfla cevabı hariç her fikre açığım ( 1 haftada 70 kilo olamam)

---------------------------------------

Son düzenleme:
---------------------------------------

Son düzenleme:
şuan gündelik bir gün ama özel bir an olacağı için nasıl bir şey giymem gerek bilemedim. hem yaz sıcağı koy giysem pişiyorum. şortumsu bişi giysem pek hoş durmuyor. üstüme evde bir gömlek buldum ama ona uygun bir ayakkabı yok hepsi basket ayakkabısı.

Hacı kısa kollu tshirt üstüne önü açık gömlek giy kollarını kıvırabilirsin veya kıvırmazsın sana kalmış. altınada kot pantalon. eser yenenler in giyim şekline bak onun gibi giyin. kiloyu örten giyim şekli onunki. bu şekilde giyin saçlarını sürekli temiz ve düzenli tut, özgüvenini tazele sonrada sal kendini sokaklara :)

polo tshirt kot pantolon ama tişörtte yatay çizgi olmasın mümkünse düz sade olabilir başka türlü zor kendim den biliyorum :) profesyonel şişmanım :D polo thsirt sevmiyorsan baskısız tişörtte giyebilirsin

Kesinlikle siyah tişört giy. Özgüvenin olsun mümkünse ben şişmanım diye kendini yerlere atma yeter ;)

Collezione'da XXL bir çok t-shirt, gömlek, pantolon, şort vb. kıyafetler mevcut. Buraya da bakmanızı öneriyorum. Ayrıca, neden rapper giyinmeyi değiştirmek istiyorsunuz?

boyum biraz senden daha uzun 93 kiloyum dediklerimi dikkate al :D sakal bıyık bırak kendine yakışan türde. bele oturtmalı gömlekler olur onlardan giyin. özellikle V yaka tişörtler giy siyah renk ve siyaha yakın lacivert renginden al. bazı beyaz tişörtlerde iyi duruyor biz şişmanlarda :D

Geri