• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[DUYURU] Sistem Önerisi, UCUZ AMD,İntel sistem önerisi

1turkvar

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Eki 2015
Puanı
32
AMD:
bBvzXV.png

İntel:

5DN5lq.png

Sisteme GTX 1050 takılarak daha performans alınabilir.

Bilgim çok yok ama sanırım ileride takabileceğin GTX 1050 kaldırabilecek sistem değil, dar boğaz yapabilir diye düşünüyorum.

Bilgim çok yok ama sanırım ileride takabileceğin GTX 1050 kaldırabilecek sistem değil, dar boğaz yapabilir diye düşünüyorum.

AMD,İntel sistemler 1050 i besler. 1050 ti da AMD de bir çok oyunda sıkıntısız 1050 ti besliyecektir. İntelde ay g4560 1050ti bir çok oyunda besliyor

- - - Güncellendi - - -

Gtx 1050Ti ı fazla büyütmeyin gtx 1060 6GB ve sonrası mesele zaten

Son düzenleme:

Hic bir sıkıntı yaratmaz yeni nesil pentuimla amd bunlar isterse en düşük ve celeron olsun yine kaldırır cunku yeni sistem herşeyle uyuşuyor artık dar bogaz olmaz , olması icin eski sistem igneli sistem olması lazım ^^

- - - Güncellendi - - -

AMD,İntel sistemler 1050 i besler. 1050 ti da AMD de bir çok oyunda sıkıntısız 1050 ti besliyecektir. İntelde ay g4560 1050ti bir çok oyunda besliyor

- - - Güncellendi - - -

Gtx 1050Ti ı fazla büyütmeyin gtx 1060 6GB ve sonrası mesele zaten

Dünkü tavsiyen için soal dün 1050 Ti 4 gb ekran kartı taktım ve deneyim güzel biraz daha hızlandı PC ..

Hic bir sıkıntı yaratmaz yeni nesil pentuimla amd bunlar isterse en düşük ve celeron olsun yine kaldırır cunku yeni sistem herşeyle uyuşuyor artık dar bogaz olmaz , olması icin eski sistem igneli sistem olması lazım ^^

- - - Güncellendi - - -

Dünkü tavsiyen için soal dün 1050 Ti 4 gb ekran kartı taktım ve deneyim güzel biraz daha hızlandı PC ..

SSD de taktın mı, Windows 10 Lisanslı kullan en azından rahat edersin ve SSD ile seri kullanırsın oyunlarda fln gecikme de olmaz.

Geri