• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sisteminizin Hangi Oyunu Kaldırıp Kaldırmayacağını Öğrenin

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
21obwad.png

Merhaba arkadaşlar,

Bu konuda sizlere genel olarak birçoğunuzun merak ettiği ''Acaba sistemim hangi oyunları kaldırır?'' sorusuna yanıt bulmaya çalışacağız..

Şimdi konumuza geçelim;

Öncelikle arkadaşlar sitemize giriyoruz;

>> Tıklayınız <<

n8cqy.png

• Ardından kırmızı ok ile işaretlediğim yere tıklıyoruz ve karşımıza oyun listesi çıkıyor. Minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini buradan öğrenebiliyoruz..

r8f4i0.png

Bu site sadece kabaca bir fikir sağlamanıza yarıyor.Benim eski bilgisayarımda sık sık kulanırdım bunu, ve bir kaç istisna haricinde her zaman yanlış sonuç verdi :D Kaldırmaz dediğini kaldırdı,kaldırır dediğini kaldırmadı :D

Bu site sadece kabaca bir fikir sağlamanıza yarıyor.Benim eski bilgisayarımda sık sık kulanırdım bunu, ve bir kaç istisna haricinde her zaman yanlış sonuç verdi :D Kaldırmaz dediğini kaldırdı,kaldırır dediğini kaldırmadı :D

Tabiki kabaca fikir veriyor %100 doğruluk payı diye bir şey yok.

%90 doğruluk payı var ama çoğu zaman minimum yakın olarak kaldırmaz derse kaldırır tabi tüm ayarlar lowda :D

Geri