• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Site Giriş Port Sorunu

doncarlone41

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
8 Şub 2011
Puanı
237
Merhabalar bana modem üzerinden dns giriş yapıp engelli tabiri caizse yasak :) sitelere sıkıntısız girmeyi anlatırmısınız modemim TD-W9970 Spoiler bakınız lütfen

Girdiğim sitelerde sıkıntı yaşıyorum misal ana makinesinin sunucu DNS adresi bulunamadı. diyor çalışan dns verirmisiniz
Sürekli operanın vpn'den giriş yapmaktan sıkıldım veya ağ bağlantılarımdan ipv4 kısmından dns ekleyipte giriş yapmak istermiyorum modem üzerinden dns aktif edip kullanmak istiyorum ağdaki cihazlardada
LO5B3z.jpg

dns diyince akla saçma şeyler gelebilir doğrudur gelsin zaten :D

- - - Güncellendi - - -

o kadar okunma var ama cevap yok :/ beklemedeyim hala çözüm önerilerinizi

Son düzenleme:
Geri