• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Site hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar oyun tanıtımları ve warez olarak oyun paylaşımları yapacağım bir site açma istiyorum ama kodlama konusunda hiçbir bilgim yok 0 diyebilirim ayrıca ne yapmam gerek tam bir bilgim yok adım adım yapmam gerekenleri söyleyip aydınlatırmısınız beni oldukça fazla boş zamanım var hiç yoktan bişeylerle uraşmak istiyorum öyle bedava olsun şöyle olsun böyle olsun demiyorum düzgün bi site tasarımı olsun yani bütceden yana sıkıntım yok kaç paraya patlar bana hiçbir bilgim yok ne almam ne yapmam gerek en başından soruyorum:) kodlama bilmemem büyük eksiklik diye düşünüyorum fakat sonuçta milyarlarca site var hepsinin kodlama bildiğini sanmıyorum sonuçta kendimi geliştirmek içinde istiyorum böyle bişeyi

edit

Son düzenleme:
arkadaşlar oyun tanıtımları ve warez olarak oyun paylaşımları yapacağım bir site açma istiyorum ama kodlama konusunda hiçbir bilgim yok 0 diyebilirim ayrıca ne yapmam gerek tam bir bilgim yok adım adım yapmam gerekenleri söyleyip aydınlatırmısınız beni oldukça fazla boş zamanım var hiç yoktan bişeylerle uraşmak istiyorum öyle bedava olsun şöyle olsun böyle olsun demiyorum düzgün bi site tasarımı olsun yani bütceden yana sıkıntım yok kaç paraya patlar bana hiçbir bilgim yok ne almam ne yapmam gerek en başından soruyorum:) kodlama bilmemem büyük eksiklik diye düşünüyorum fakat sonuçta milyarlarca site var hepsinin kodlama bildiğini sanmıyorum sonuçta kendimi geliştirmek içinde istiyorum böyle bişeyi

edit
Selam , bugüne kadar sana cevap veremediğim için üzgünüm.
Arayışını giderecek birşey var elimde.
WordPress, BlogSpot ve diğer blog scriptlerini kullanarak kendine bir site yaratabilirsin, sana kalan sadece içerik girmektir.
İlerde kodlama ile kendini geliştirirsen kimbilir belki kendi blog scriptini kodlarsın :)
Görüşmek üzere.

Geri