• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sivilce ve Akne Kremleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ZACA

Aganigi Naganigi
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eyl 2011
Puanı
440
İnternette araştırırken bazı kremler buldum fiyatları yüksek fakat %100 müşteri memnuniyeti yazıyor , memnun kalınmazsa para iadeside var . 1 haftada geçireceğine iddaa ediyorlar . Acaba doğrumudur , kullanan varmı .

res1.jpg

FB,68309,43,orjin-sivilce-akne-kremi-sivilce-ve-akne-orjin.jpg

pr_01_7_max.jpg

acnemax-yorumlari-trkafem.jpg

doktor kontrolu olmadan alma hiç bişey en yakın yerdeki Tam Teşekküllü Bir Özel Hastaneye Git Dermantoloji Doktoruna Gözük Bİr Raporlu Krem var o cok iyi onu kullan derim :)

doktor kontrolu olmadan alma hiç bişey en yakın yerdeki Tam Teşekküllü Bir Özel Hastaneye Git Dermantoloji Doktoruna Gözük Bİr Raporlu Krem var o cok iyi onu kullan derim :)

2 farklı cilt doktoruna gittim , 2 side farklı ilaçlar verdi düzenli kullanmama rağmen hiçbir sonuç alamadım .

2 farklı cilt doktoruna gittim , 2 side farklı ilaçlar verdi düzenli kullanmama rağmen hiçbir sonuç alamadım .

şöyle yap ozaman sen bana sana yazılan recetedeki ilaçları yaz ver ben pazartesi bizim hastanedeki doktara gösterim o na göre daha yüksek dozlu ilaç yazdırım sana gönderim sende hastaneden yazıdırıp alırsın ama bu ilaç almadan önce KAN TESLERİ YAPILIYOR ONDAN SONRA Veriyorlar :)

Bunlar zaten bilinen ve çok güzel kremler. Kullanmanı tavsiye ederim. Kuzenimin bu ergenlik sivilceleri çok fazlaydı Orjin aldık ve kullandık 2-3 hafta içinde normale döndü cildi

şöyle yap ozaman sen bana sana yazılan recetedeki ilaçları yaz ver ben pazartesi bizim hastanedeki doktara gösterim o na göre daha yüksek dozlu ilaç yazdırım sana gönderim sende hastaneden yazıdırıp alırsın ama bu ilaç almadan önce KAN TESLERİ YAPILIYOR ONDAN SONRA Veriyorlar :)

Valla çok iyi olur :) İlk ikisini hatırlamıyorum ama son ikisi bunlar : Nadixa , Benzamycin.

----------

Bunlar zaten bilinen ve çok güzel kremler. Kullanmanı tavsiye ederim. Kuzenimin bu ergenlik sivilceleri çok fazlaydı Orjin aldık ve kullandık 2-3 hafta içinde normale döndü cildi

2-3 yıldır var bende 1 ay gidiyor geri kalan 11 ay var . Peki kremi kullanmanyınca cıkıyormu tekrar sivilce.

Bildiğim kadarıyla bir süre düzenli olarak kullanman gerek. Tahminimce tamamen geçirdiğini sanmıyorum, sadece o dönem geçene kadar çıkmasını önlüyor veya azaltıyordur. Ergenlik sivilcesi değil de normal ve sürekli bir sivilce ise müşteri hizmetlerine sormanı tavsiye ederim.

16 - 17 yaşındayken cildim bu kadının cildi gibiydi hatta daha beteri ne yaptıysam sivilcelerim geçmedi 19 yaşındayım bu kadının ilaç kullanmış halinden daha güzel bir cildim var :D yani bu ilaçlar sadece kullandıkça geçiriyor tamamen geçmesini istiyorsanız doğal haline bırakın zaman içinde kendi kendine geçiyor

Hep kuzen zaten :D

Zafer kükürtlü sabun var bu tamamen doğaldır sadace yüzünü yıkarken normal değil kükürtlü sabun kullanıcaksın eğer cildin yağlıysa cildini kurutur.

Birde sivilcenin üzerinede gece uyumadan sürersen sabaha kadar o çıkan sivilceyi kurutuyor.

Nerden bu kaanata vardın.
Sana tavsiyem yakındaki bir dermatologa git senin sivilce seviyene göre ilaç verecektir. Mesela ben roaccutane kullanıyorum son 2 aya girdim gayet memnunum sivilcelerim kalmadı yüzümde ki bende çıban şeklinde sivilce çıkardı ve 1 ay geçmezdi şuan Allah'a şükür bir şey kalmadı fakat aynı şeyi duduklar için söyleyemeceğim.

Geri