• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sivir oynuyorum noob diyorlar ???

bogasan11

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2011
Puanı
0
Beyler 29 levelim 30'a az kaldı Sivir oynuyorum ne zaman alsam adamlar alma diyip sövüyorlar Birde ben kafamda bi build yaptım Sivire earlyde full tank çıkıyorum Bide bu yüzden sövüp duruyorlar hayır yani feedlemeyi bırak tek başıma oyunu taşıyorum 11/0/15 gidiyorum report yiyorum Her farklı build kullanan noob mu oluyo şimdi

Az önce sivir ve varus bota gittik adam bana ana avrat sövdü neymiş efendim sivir alınırmıymış feedlicen felan felan gene tank kastım bide ordan sövdü Sonra baktım ilk 5dk de 3 kere öldü karşı adc'ye Ben ikisini tek başıma öldürdüm ve bu varus yüzünden oyun gitti Ve gene report göre ben oldum benim bi hatam var mı, niye böyle ön yargı ile yaklaşıyorlar anlamıyorum -,-

Bende Sivir oyuncusuyum yeni hesabımda oynuyorum Sivir karakteri ile son oyunlarıma göz gezdirebilirsin gayet güzel bir karakter Türkiye serveri yeni olduğundan var böyleleri chat kısmından blocklayıp oyun sonunda report etmekten başka yapabileceğin birşey yok gerçekten haksız yere ban yemişsen falan saten açarlar banını.

Nick; DeathCalling

Bende Sivir oyuncusuyum yeni hesabımda oynuyorum Sivir karakteri ile son oyunlarıma göz gezdirebilirsin gayet güzel bir karakter Türkiye serveri yeni olduğundan var böyleleri chat kısmından blocklayıp oyun sonunda report etmekten başka yapabileceğin birşey yok gerçekten haksız yere ban yemişsen falan saten açarlar banını.

Nick; DeathCalling

Çok ön yargılı davranıyorlar ona sinir oluyorum şimdilik bann yokta bakalım :/

Nick; DeathCalling

Evet Yusuf benden aşırdığın CrazySlayeR adlı hesabı naptın acaba çok merak ettim.

sivir adc la ne tankı ? asdasdasdasdasd:D:bl:

----------

inceden hak etmişsin sanki düşün 4 kişide laf ediyorsa vardı bir sebebi :D sivir sadece karşıyı counterlamak için nadiren alınır.Mesela blitz vardır kol tutmasın diye alırsn büyü koruma skill i varya ? ;) adc ye tank kasılmaz dostum ayrıca attack speed critical damage bazen zırh delme kasarsın... Karşıda çok ad yada ap varsa koruyucu melek kasarsın vb.

sivir adc la ne tankı ? asdasdasdasdasd:D:bl:

----------

inceden hak etmişsin sanki düşün 4 kişide laf ediyorsa vardı bir sebebi :D sivir sadece karşıyı counterlamak için nadiren alınır.Mesela blitz vardır kol tutmasın diye alırsn büyü koruma skill i varya ? ;) adc ye tank kasılmaz dostum ayrıca attack speed critical damage bazen zırh delme kasarsın... Karşıda çok ad yada ap varsa koruyucu melek kasarsın vb.

Ben kasıyorum çok güzel oluyor kill vermeden oyun kazanmak bunu hiç bişeye değişmem :D youtubeye yaz buildleri vardı :D

Yakında Rankedede kasacam 11111

Son düzenleme:
Bence sivir oynamak proluk gerektirir ve tank kasmak bence yanlış bnce çıkılacak itemler sunlar olmalıdır :
hexdage
hexdage
zonya
athena
hayalet dansçı
Bu sayede hm yetenek gücü saldırı gücü can çalma kritik saldırı hızı hareket hızı büyü sav ve zırh dizmiş oluyoruz.
bunlar çıkılinca q skili acayip vuracaktr

Geri