• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Siyah Ekran

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dilky17
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dilky17

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ocak 2015
Puanı
22
Herkese hayırlı günler , bir kaç gün önce telefon yere düştü telefonu tekrar açıyorum açılıyor fakat siyah ekran öyle kalıyor.1-2 Telefoncuya götürdüm ekran değişmesi lazım dediler kaç tl dedim 250 300 tl istediler sizce de hani telefon ekranla mı alakalı yoksa başka bir donanımsal ya da bataryla ile ilgili bir sorun olabilir midir ?

Dışarıdan bakıldığında sağlam gibi gorünsede iç kısmında büyük ihtimal ekran hasar görmüştür.100 TL civarı ekran BUFF ekran koruyucu taktırında telefon yere düştüğünde , çatladıgında vb birsey oldugunda koruyucu ekran önler. Zarara girmemiş olursunuz.

Bende Samsung S3 model telefon vardı 2.kattan merdivenlerden yuvarlana yuvarlana dustu her hangı bır kırıgı yoktu ama ekran acılmıyordu telefonu actım soketı cıkmıstı taktım tekrar duzeldı

Cevaplarınız için teşekkürler , evet görünüşte hiçbir şey yok hatta telefon açılıyor ses bildirim vs geliyor ama dediğim gibi sadece ekran yok artık değiştirilecek mecburen . Konu kilitlenebilir , tekrardan teşekkür ederim

Geri